سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر ترکیپیشخوان ترکیه

رابیا سویترک که با سریال Duy Beni به محبوبیت زیادی دست یافت، در سریال جدید به دنبال پارتنر جدید است!

رابیا سویترک به یکی از موفق ترین بازیگران زن جوان دوره اخیر تبدیل شده است. این بازیگر که متولد 1996 است با بازی موثرش در پروژه هایی که در 4 سال اخیر مورد توجه بوده است، قدم به قدم توانسته خودش را معروف کند.

رابیا سویترک بدون  شک یکی از موفق ترین ستاره های جوان سریال تلویزیونی Benim Adım Melek (اسم من ملک است) بود که 2 فصل به طول انجامید و یک داستان درام بسیار چشمگیر را روی کانال TRT1 فاش کرد.

پس از آن، این بازیگر که تجربه ای کاملاً متفاوت با شخصیت کاراجا در سریال سلجوقی بزرگ آلپارسلان داشت، با سریال  Duy Beni   (مرا بشنو) که از شبکه استار تی وی پخش می شد، تقریباً محبوبیتش را دوچندان کرد.

رابیا سویترک بازی موفقش در شخصیت اکیم ارائه کرد، پیشنهادهای زیادی از سوی سازندگان دریافت کرد.

برخی ادعاها در مطبوعات مطرح شد که حضور او در سریال جدیدی  قطعی شد.  پیش بینی می شود که او بازیگر نقش اول سریال  Mektup (نامه) باشد که توسط کمپانی Most Production در حال آماده سازی است.

هم داستان و هم بازیگران این سریال بسیار مورد کنجکاویه  البته، یک موضوع کنجکاوی بزرگ هم بود که پارتنر جدید رابیا سویترک چه کسی خواهد بود.

این بازیگر که همکاری خوبی با مصطفی مرت کوچ در سریال Benim Adım Melek (اسم من ملک است) داشت  به لطف این پروژه به شهرت رسید.او در سریال تلویزیونی سلجوقی بزرگ آلپارسلان با کورل جزایرلی همبازی  شد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا