سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر ترکیپیشخوان ترکیه

کنان ایمیرزالی اغلو می خواهد به صحنه سریال برگردد، اما چیزی کم است!

کنان ایمیرزالی اغلو یکی از نام هاییه  که طرفدارانش دوست دارند به سریال های تلویزیونی بازگردند. این بازیگر به تازگی برنامه مسابقه “چه کسی می خواهد میلیونر شود” از ATV ، را اجرا کرده بود.

کنان ایمیرزالی اوغلو که دو دختر به نام‌های لالین و لیلا دارد، سعی می‌کند در هنگام تربیت فرزندانش با طبیعت و حیوانات ارتباط برقرار کند. این بازیگر مشهور که خود را یک پسر روستایی معرفی می کند، اظهار داشت که در روستا به دنیا آمده و بزرگ شده و تلاش کرده تا دخترانش تجربیات خود را بسازند.

کنان ایمیرزالی اغلو با دخترانش حس پدری قوی دارد. این بازیگر که خانواده شادی در کنار همسرش سینم کوبال دارد، گفت که می خواهد فرزندانش را در طبیعت بزرگ کند.

او در این باره گفت: «سعی می‌کنم گوجه‌فرنگی و فلفل را در مکانی کوچک بکارم تا لالین بتواند آن را از آنجا بچیند. سعی می کنم  دقیقاً همان چیزی  را که خودم در کودکیم تجربه کردم او هم بکند. سعی می کنم اغلب او را به روستا ببرم تا بتواند همه حیوانات را در طبیعت خودش ببیند.

این بازیگر مشهور که طرفدارانش خواهان بازگشت او به سریال های تلویزیونی هستند، پس از سریال ناامیدکننده Mehmet Bir Cihan Fatihi,  که در سال 2018 پخش شد، دوباره پروژه های سریال های تلویزیونی را انتخاب نکرد.

این بازیگر معروف که با شنیدن اینکه طرفدارانش کمپینی برای بازگشت به سریال  در شبکه های اجتماعی راه انداخته اند متعجب شده بود، گفت: «امیدوارم به پروژه ای برسم که ارزش آرزوهایشان را داشته باشد. یک پروژه وجود دارد، ما روی آن کار می کنیم.»

کنان ایمیرزالی اوغلو که نمی‌خواهد بدون پروژه‌ای که با آن احساس راحتی کند و ارزش داشته باشد به سینما و تلویزیون بازگردد، اضافه کرد که ترجیح می‌دهد در یک داستان واقعی شرکت کند و شغلی داشته باشد که به آن اعتقاد دارد. .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا