سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه ترکیاخبار مشاهیر ترکیپیشخوان ترکیه

خداحافظی احساسی نور سورر با سریال Camdaki Kız : من ۴۳ ساله که در صحنه فیلمبرداری حضور داشته ام، این سریالی بود که از آن بیشتر راضی بودم!

سریال تلویزیونی پرطرفدار Camdaki Kız (دختر پشت پنجره ) کانال دی با فصل سومش یکی از سریالهای محبوب عصر پنجشنبه است. این سریال که شامل نام هایی مثل بورجو بیریجیک، فیاض شریف اوغلو، هانده عطاییزی، تامر لونت، انیس آریکان، سلما ارگچ، نور سورر است، با کادری که شامل نسل های جوان با تجربه و موفق و همچنین بازیگران چیره دسته، با تحسین دنبال می شود.

از تریلرهای قسمت جدید Camdaki Kız که پنجشنبه 29 دسامبر اکران می شود، مشخصه که نور سورر بازیگر چیره دستی که به شخصیت «فریده» در این سریال جان بخشید، با سریال خداحافظی خواهد کرد.

نور سورر که با کاراکتر «فریده» روی پرده‌ها جا خوش کرد و در هر قسمت با بازی‌اش نامی برای خود دست و پا کرد، تصویربرداری را به پایان رساند و با همبازیانش خداحافظی کرد. همبازی او تامر لونت لحظات خداحافظی و سخنرانی سورر با هم تیمی هایش را در حساب رسانه اجتماعیش منتشر کرد.

این بازیگر در سخنرانیش گفت: 43 سال از ورودم به سینما می‌گذرد، می‌خواهم بگویم این سریال شادترین سریالی بود که در این سال‌ها کار کرده ام.

در این خداحافظی که لحظات احساسی را هم تجربه کرد، این بازیگر عنوان کرد که هیچکس را سر صحنه فیلمبرداری فراموش نمی کند و هر از چند گاهی به سر صحنه فیلمبرداری Camdaki Kız می رود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا