سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه خارجیاخبار رسانه و تلویزیونپیشخوان اروپا

پیش درآمد سریال بریجرتون اولین عکس از آرسما توماس را در نقش بانوی جوان دانبری به اشتراک می گذارد

نتفلیکس ما را برای سریال پیش درآمد بریجرتون بسیار هیجان زده کرده است!

روز یکشنبه (اول ژانویه)، نتفلیکس اولین عکس از آرسما توماس در نقش بانوی جوان آگاتا دانبری را در سریال ملکه شارلوت: داستانی بریجرتون با بازی ایندیا آمارتیفیو در نقش ملکه شارلوت جوان منتشر کرد.

در اینجا خلاصه ای کوتاه از نتفلیکس آمده است: “آگاتا تحت نظر یک شوهر بسیار مسن تر، از ورود شارلوت استفاده می کند تا راه خودش را به جامعه پیدا کند . با آگاهی دقیق از صحنه اجتماعی که زمانی تقسیم شده بود و پیچیدگی های ازدواج، آگاتا به یک چراغ راهنما برای ملکه جدید تبدیل می شود و به زودی به عنوان لیدی دانبری نمادین بریجرتون خواهیم شناخت.”

گلدا روشوول (ملکه شارلوت)، آجوآ آندو (بانو آگاتا دانبری) و روث جمل (لیدی ویولت بریجرتون) نقش‌های خود را از بریجرتون در این سریال بازی خواهند کرد.

میشل فیرلی در نقش پرنسس آگوستا، کوری مایل کریست در نقش شاه جورج جوان، سام کلمت یانگ بریمزلی، فردی دنیس در نقش رینولدز، ریچارد کانینگهام در نقش لرد بوت، تونجی کاسیم آدولفوس، راب مالونی در نقش دکتر سلطنتی، سیریل شماره، لرد دانبری بازی می کند.

ملکه شارلوت: داستان بریجرتون قرار است در اوایل سال 2023 در نتفلیکس به نمایش درآید .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا