سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه ترکیاخبار رسانه و تلویزیونپیشخوان ترکیه

پیام سریال Dokuz Oğuz به قلب میلیون ها نفر رسید!

پیام سریال Dokuz Oğuz به قلب میلیون ها نفر رسید!

Dokuz Oğuz یکی از سریال های تلویزیونیه که برای دیدار با مخاطبان در شبکه  فاکس تی وی روز شماری می کند. این سریال با بازی کوبیلای آکا ، دنیز ایشین و یاسمین آلن داستانی تاثیرگذار دارد و با بازیگرانی قوی ساخته شده است.

سریال Dokuz Oğuz که شامل نام های مهمی چون هاکان بویاو، تونسر سلمان، داغان کولگچ، کیهان آچیک گوز، سرهان اونات می شود، به عنوان یک سریال سرباز خودنمایی می کند.

فهمیده شد که تصویربرداری سریال Dokuz Oğuz که در آنکارا انجام شد در سایر نقاط ترکیه ادامه پیدا می کند، یعنی تیم در منطقه خاصی گیر نمی کند. کوبیلای آکا اعلام کرد که فیلمبرداری در  مناطق کوهستانی مانند بیلجیک و آفیون و همچنین استانبول ادامه خواهد داشت.

با این پیشرفت می توان فهمید که سریال در محدوده تصویربرداری وسیعی تهیه می شود و شرایط منطقه ای در صحنه هایی که مخاطب را تحت تاثیر قرار می دهد مهم خواهد بود.

Dokuz Oğuz که به نظر می رسد پروژه بسیار مهمی در نمایش قهرمانی ها و استعدادهای سربازان ترک باشد، به نظر می رسد قبلاً دل مخاطبان علاقه مند به چنین تولیداتی را به دست آورده است.

می توان فهمید که این سریال محصول یک کار بسیار دقیق از تریلر گرفته تا پوستر است.

تاریخ انتشار این سریال هنوز مشخص نشده است.

 

 

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا