سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

اولین فرزند ریحانا و A$AP Rocky به دنیا آمد

ریحانا رسما مادر شد! این خواننده اولین فرزندش را که یک نوزاد پسر هست به دنیا آورد.

منبعی به ET می گوید که ریحانا در لس آنجلس زایمان کرد که A$AP در کنارش بود و خانواده اکنون در خانه ریحانا در لس آنجلس استراحت می کنند.

این منبع درباره این زوج می گوید: «آنها کنار همند و همدیگر را ترک نکرده اند. “آنها رو ابرها هستند. او مدت زیادیه که منتظر مادر شدن است.”

به گفته این منبع، این زوج قصد دارند به نیویورک سفر کنند تا خانواده A$AP بتوانند پسرشان را ببینند و ریحانا امیدوار است که  خانواده خودش از باربادوس به نیویورک بیایند. طبق گزارش TMZ که اولین بار این خبر را داد، ریحانا در 13 می در لس آنجلس زایمان کرد.

ریحانا بارداریش را با عکس های خیره کننده ای از خودش و A$AP در حال قدم زدن در زادگاهش – هارلم، نیویورک – در ژانویه فاش کرد. این خواننده 34 ساله برآمدگی شکمش را در یک کت صورتی باز نشان داد. منبعی در آن زمان به ET گفت که این زوج از اینکه با هم بچه دار می شوند احساس خوشبختی می کنند و از قبل خود را یک خانواده می دانستند، اما داشتن یک بچه با هم این پیوند را قوی تر کرد.

این منبع گفت: “آنها از مخفی نگه داشتن بارداری تا زمانی که می توانستند لذت بردند، اما از اینکه می توانند اخبار را با طرفداران به اشتراک بگذارند، هیجان زده هستند.”

ریحانا و A$AP از سال 2020 با هم رابطه دارند و در ماه می، A$AP در مصاحبه با GQ ریحانا را عشق زندگیش نامید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا