سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه ترکیپیشخوان ترکیه

برای ملیسا اصلی پاموک معنای سریال Ego خیلی بیشتر از یک برنامه تلویزیونی است!

سریال Ego که اولین قسمت آن یکشنبه  5 فوریه از فاکس تی وی پخش شد، هیجان جدیدی به وجود آورد. زوج آلپرن دویماز و ملیسا اصلی پاموک پس از 5 سال دوباره در این سریال تلویزیونی با هم دیدار کردند. این دو که پیش از این در پروژه ای به نام Çarpışma (برخورد) با هم بازی کرده بودند، به لطف این سریال توجه بسیاری از طرفداران را به خود جلب کردند.

سریال Ego  درباره مردی  هست که زندگی اش پس از پذیرفتن پیشنهاد رئیسش برای رهایی از باتلاق بدهی بزرگ دچار تغییرات زیادی می شود,  ملیسا اصلی پاموک در این سریال به عنوان رئیس زن سیبل در مقابل تماشاگران ظاهر می شود.شخصیت سیبل به دلیل بیماری باید قبل از جراحی صاحب فرزند شود، در غیر این صورت فرصتی برای زایمان مجدد نخواهد داشت

پاموک با بیان اینکه 2 ماهه که سر صحنه فیلمبرداری هستند، گفت: 2 ماه است که فیلمبرداری می کنیم، هیجان زده ایم.  سریال ego به عنوان “مردان قابل اعتماد نیستند” ساخته شده است. ملیسا اصلی پاموک فکر می کند که موضوع اعتماد به مردان در افراد مختلف متفاوت است.

این بازیگر گفت: «ما شخصیت‌های واقعی‌تر و شخصیت‌های خاکستری‌تر را به تصویر می‌کشیم. چنین چیزی در انتظار است. من هم نقش یک شخصیت خاکستری را بازی می کنم. خوب خوب یا بد بد است. من یک زن را به سبکی که دوست دارم به تصویر می کشم.

ملیسا اصلی پاموک اشاره کرد که وقتی برای اولین بار فیلمنامه را خواند، خاکستری بودن همه شخصیت ها روی او تأثیر زیادی گذاشت. این بازیگر گفت: «هیچ‌کس خوب نیست، هیچ‌کس خیلی بد نیست. همه همانطور که باید رفتار می کنند، من این را دوست دارم.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا