سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

اورلاندو بلوم در مورد اینکه چرا فصل 2 سریال « ‘Carnival Row’ » فصل آخر است صحبت می کند

اورلاندو بلوم روز چهارشنبه (15 فوریه) در لس آنجلس در راه حضور در برنامه زنده جیمی کیمل با لباس نیروی دریایی شیک به نظر می رسد!

این بازیگر 46 ساله شروع به تبلیغ فصل آخر سریال پرایم ویدیویش Carnival Row کرده است.در طی مصاحبه اخیر با Collider، اورلاندو درباره ساخت  فصل دوم به عنوان آخرین فصل  صحبت کرد.

او به اشتراک گذاشت: «کووید به ما زمان داد تا مکث کنیم و فکر کنیم، «خوب، ما برای مدتی از کار می‌افتیم، پس چه کاری می‌توانیم انجام دهیم تا این را بپذیریم و یک فصل پایانی بسازیم که هرگز ندیده‌اید؟»
اورلاندو ادامه داد: «ما واقعاً در حال ساختن جهان بودیم، همانطور که پیش می رفتیم. هیچ کتابی با این عنوان وجود نداشت. فقط ایده ها و افکاری وجود داشتند که ساخته شدند. اریک اولسون و تیمش می‌خواستند یک فینال بسیار حماسی و، به نظر من، فوق‌العاده فصلی داشته باشند که من واقعاً به آن افتخار می‌کنم.»

او همچنین درباره اینکه چرا فکر می‌کند این فصل فصل پایانیه، صحبت کرد: «من این ایده را دوست دارم که صادقانه، مردم را بیشتر بخواهند. این چیزها می توانند ادامه داشته باشند و ادامه پیدا کنند , من این ایده را دوست دارم که ما با صدای بلند بیرون می رویم، و نسخه بزرگتر و بهتری از آنچه نمایش می تواند باشد را به همه ارائه می دهیم، و این به من احساس خوبی می دهد.

فصل آخر Carnival Row در روز جمعه 17 فوریه پخش خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا