سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه ترکیاخبار رسانه ترکیپیشخوان ترکیه

مرت رمضان دمیر یک خبر خوب برای کسانی که مشتاقانه منتظر سریال Yalı Çapkını هستند، دارد!

سریال Yalı Çapkını (پسر طلایی) که در این فصل در شبکه استار تی وی بسیار موفق ظاهر شد، توانست با هارمونی قوی دو بازیگر برجسته اش، افرا ساراچ اوغلو و مرت رمضان دمیر، میلیون ها بیننده را تحت تاثیر قرار دهد. این سریال که داستانی قوی دارد با کسب بهترین رتبه های فصل، موفقیتش را ثابت کرد.

از ابتدای پخش سریال Yalı Çapkını تا کنون هر قسمت میلیون ها بیننده را جذب کرده است و انتظار می رود این روند تا پایان فصل ادامه داشته باشد. به دلیل فاجعه بزرگ زلزله در قهرمان‌مرعش، سریال  Yalı Çapkını  مانند سریال‌های تمام شبکه‌های تلویزیونی ترکیه ۲ هفته است که پخش نمی شود.

پس از زلزله، فیلمبرداری سریال هم به حالت تعلیق درآمد. به همین دلیل به نظر می رسد مراحل فیلمبرداری قسمت های جدید و روی پرده آمدن کمی زمان ببرد. در این روند، زمانی که زخم های زلزله هنوز تازه است، شبکه های تلویزیونی آرام آرام قدم هایی برای تغییر روند عادی پخش برمی دارند.

بسیاری از طرفداران سریال های تلویزیونی می پرسند که سریال Yalı Çapkını کی شروع می شود؟ مرت رمضان دمیر بازیگر نقش فریت گفت که چند روز پیش سر صحنه سریال دور هم جمع شدند و شروع به فیلمبرداری کردند.

این بازیگر با یادآوری فاجعه زلزله گفت: «مرسی، حرفی برای گفتن نیست» فیلمبرداری ما شروع شده است، دو سه روز ادامه می دهیم.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا