سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه ترکیپیشخوان ترکیه

سورپرایز بزرگ در قسمت جدید سریال Yalı Çapkını

بیست و یکمین قسمت جدید سریال Yalı Çapkını (پسر طلایی) که شب های جمعه از شبکه استار تی وی پخش می شود، شامگاه 24 فوریه با مخاطبان دیدار می کند. در کنار داستان سریال،  درباره بازی های بازیگران این سریال هم بسیار صحبت شد.

از سریال Yalı Çapkını تاکنون 20 قسمت پخش شده و دو هفته بعد از زلزله روی اکران نبود. پس از وقفه، بسیاری از طرفداران سریال مشتاقانه منتظر قسمت جدید هستند.

در حالی که زخم‌های فاجعه زلزله همچنان دردناکه و فروکش نکرده است، اما می‌توان فهمید که روند عادی‌سازی در تلویزیون با انتشار قسمت‌های جدید این سریال آغاز شده است.

سریال Yalı Çapkını هم محصولی بود که در این روند توجه میلیون ها نفر را به خودش جلب کرد و در بیست و یکمین قسمت جدید، اتفاقات بسیار مهمی رخ خواهد داد که شخصیت سیدان از همه اتفاقات به هالیس آقا می گوید. این اقدام غافلگیرکننده سیران تحول بزرگی در روند سریال ایجاد خواهد کرد.
شما همچنین این فرصت را خواهید داشت که استعداد بازیگری بزرگی مانند چتین تکیندور را دوباره تماشا کنید. در سریال Yalı Çapkını هیچ چیز دیگر نمی تواند مثل قبل شود. سخنان هالیس آقا برای همه مثل سربی سنگین خواهد بود.البته هیچکس انتظار ندارد فرید  دست از پلین بردارد. با این حال، دوران جدیدی در جنگ بین پلین و سیران آغاز می شود.

آیا سریال Yalı Çapkını که پس از دو هفته وقفه با اپیزودی مثل بمب در مقابل مخاطبان ظاهر می شود، می تواند جان باختن بیش از 40 هزار نفر در زلزله و مجروح شدن بیش از 100 هزار نفر را فراموش کند؟

این امکان پذیر نیست، اما ممکنه برای افرادی که باید زخم های خود را پانسمان کنند خوب باشد تا برای مدتی حواس خود را پرت کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا