سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

سم نیل ستاره «پارک ژوراسیک» از ابتلا به استیج 3 سرطان خبر داد

سم نیل، بازیگر پارک ژوراسیک و پیکی بلایندرز، فاش کرد که به سرطان خون استیج سوم مبتلا شده است.

ستاره 75 ساله ابتلایش به سرطان را به طور ناگهانی در یک تیزر مربوط به  مستند خاطرات آینده خود Did I Ever Tell You This؟ به اشتراک گذاشت.

سام به گاردین گفت که در مارس 2022 متوجه شد که از غدد متورم رنج می‌برد. بیماری او – لنفوم سلول T آنژیوایمونوبلاستیک – تشخیص داده شد و او تحت درمان‌هایی قرار گرفت که ادامه خواهند داشت.

در حال حاضر سم دیگر مبتلا به سرطان نیست! او توضیح داد که از زمانی که تحت درمان بود برای شروع نوشتن کتابش استفاده کرده است.

او به اشتراک گذاشت : «من هرگز قصد نوشتن کتاب را نداشتم. اما همانطور که ادامه می دادم و به نوشتن ادامه می دادم، متوجه شدم که در واقع به نوعی دلیلی برای زندگی به من می دهد و با این فکر به رختخواب می رفتم که “فردا در مورد آن می نویسم … که مرا سرگرم می کند.” نجات جان نمی‌توانستم آن را بدون این کار پشت سر بگذارم.»

او درباره درمان‌هایش گفت: «نمی‌توانم وانمود کنم که سال گذشته لحظات تاریکی نداشته اما آن لحظات تاریک باعث شده است که برای هر روز شاکر باشم و از همه دوستانم بی نهایت سپاسگزار باشم. از زنده بودنم خوشحالم.»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا