سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه ترکیپیشخوان ترکیه

سریال Adım Farah اکنون زیباتر شده است! تگ FaHir شبکه های اجتماعی را تکان داد!

قسمت پنجم سریال Adım Farah (اسم من فرحه) که چهارشنبه شب از شبکه فاکس پخش شد هم پشت سر گذاشته شد. احساسات بین طاهر و فرح شروع شد. طرفداران این سریال نیز با هزاران اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی این وضعیت را جشن گرفتند.

با پخش قسمت پنجم سریال با بازی دمت اوزدمیر و انگین آکیورک، شامگاه چهارشنبه، تگ FaHir در شبکه های اجتماعی در سراسر جهان پخش شد. در مطالبی که هزاران بار به اشتراک گذاشته شد، اولین نشانه های صمیمیت عاطفی طاهر و فرح در سریال دیده شد.

صحنه هایی بود که احساسات بسیار بالا بود. خصوصاً برخورد طاهر که اجازه نداد فرح به ایران دیپورت شود، بینندگان زیادی را تحت تأثیر قرار داد. برای لحظاتی که فرح طاهر را در آغوش می‌گیرد، کامنت‌هایی به این صورت می‌شد که «صحنه‌ای بی‌نقص و احساسی بود».

در واقع انگین آکیورک  در پروژه جدیدش آنقدر شخصیت طاهر را در آغوش گرفته است که کسانی که او را روی پرده تماشا می کنند روح طاهر را می یابند.

سریال « Adım Farah» چنان تأثیر زیادی در شبکه‌های اجتماعی گذاشته است که توانسته است طرفداران زیادی را هم در ترکیه و هم در خارج از ترکیه تحت تأثیر قرار دهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا