سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه ترکیپیشخوان ترکیه

سریال Yasak Elma ( سیب ممنوعه ) در سراسر جهان محبوب است. در اینجا یک دلیل بسیار بلندپروازانه وجود دارد!

پخش سریال Yasak Elma (سیب ممنوعه) که در ترکیه به موفقیت های زیادی دست یافت، شب های دوشنبه از شبکه فاکس تی وی پخش می شود. این سریال که قسمت پایانی آن در 29 می پخش خواهد شد، موفقیت زیادی کسب کرده است.

ادا اجه و  شوال سام از ابتدای پروژه در داستان حضور داشتند و نام های معروف زیادی در این سریال با نقش ها و مدت زمان های مختلف بودند.

یکی از این نام ها سودا ارگینجی است. این بازیگر معروف که با شخصیت زینب جلب توجه می کند، در دو فصل اول در داستان شرکت کرد، سپس رفت و در فصل ششم بازگشت.

طرفداران سریال که شخصیت زینپ را بسیار دوست دارند نیز از بازگشت سودا ارگینچی به روی پرده با سریال Yasak Elma بسیار خوشحال هستند.

سریال Yasak Elma که در اسپانیا نیز پخش می شود، قلب بسیاری از بینندگان این کشور را تسخیر کرده است.پخش Yasak Elma که پخش آن از 29 فوریه از شبکه آنتنا 3 آغاز شد نشان می دهد که تماشاگران اسپانیایی چقدر به این پروژه اهمیت می دهند.

سودا ارگینچی دلیل محبوبیت سریال Yasak Elma را اثر ضد افسردگی آن عنوان می کند. زمانی که این سریال در اسپانیا بسیار محبوب شد، مجله اسپانیایی Semana مصاحبه با سودا ارگینچی را منتشر کرد.

ارگینچی در این گفت و گو دلیل استقبال از سریال سیب ممنوعه در بسیاری از کشورهای جهان را اینگونه بیان کرد:

من فکر می‌کنم دلیل موفقیت این سریال در دنیا اینه که سیب ممنوعه موضوعی دارد که در همه فرهنگ‌ها قابل درک است و با شخصیت و دنیای گرم خود تأثیر ضدافسردگی بر مردم دارد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا