سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه ترکیپیشخوان ترکیه

موفقیت بزرگ ! سریال ” بازی سرنوشتم ” Kaderimin Oyunu به چند کشور فروخته شد؟

اگر در شبکه های اجتماعی شایعاتی مبنی بر تمام شدن سریال ( بازی سرنوشتم )  Kaderimin Oyunu دیدید، باور نکنید. چون طبق گفته استار تی وی قرار شد سریال در فصل دوم هم ادامه داشته باشد.

آکین آکینوزو بازیگر نقش میران در سریال هرجایی در 3 فصل, این بار با شخصیت جمال طرفدارانش  را مجذوب خودش می کند. از طرف دیگر آسیه می خواهد جمال را بعد از زندگی سختش با فرزندانش باور کند و برای التیام زخم هایش تلاش می کند زندگی او را حفظ کند.

سریال  ( بازی سرنوشتم ) Kaderimin Oyunu با داستان درام تاثیرگذارش عصر جمعه از شبکه استار تی وی پخش می شود. با این حال، محبوبیت سریال در حال حاضر از مرزهای ترکیه فراتر رفته است … تا الان گفته شده که این سریال به کشورهای مختلف فروخته شده است.

از سوی دیگر استار تی وی در بیانیه ای اعلام کرد که مجموعه تلویزیونی «بازی سرنوشتم» به بیش از 10 کشور دنیا فروخته شده است.

داستان سریال با بازی آکین آکینوزو، اویکو کارایل و سارپ آپاک تماشاگران را به شدت تحت تاثیر قرار داد.

این سریال داستان زندگی آسیه است که در سن کم صاحب دو بچه میشود و شوهرش جمال او را ترک میکند و او را با مشکلات زندگی تنها میگذارد. آسیه با وجود تمام نداری ها و مشکلات زندگی، خودشو وقف شادی بچه هاش کرده و هم براشون پدر بوده و هم مادر. زندگی آسیه بعد از فلاکتی که سر دخترش نرگس میاید به کل زیر و رو میشود و برای حفاظت از دخترش، وارد راهی بی بازگشت میشود و  از طرفی هم با ماهر، غریبه ای که سعی داشت کمکشون کنه، آشنا میشه. برای آسیه که به لطف ماهر به عمارت دمیرهان پناه برده، این یک نجات نیست، بلکه شروع یک جنگ جدیده….

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا