سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه و تلویزیوناخبار مشاهیر ترکیدسته‌بندی نشده

«مرت رمضان دمیر»، مهمان برنامه «ابراهیم سلیم» بود

مرت رمضان دمیر بازیگر نقش اول سریال جذاب و رکوردشکن،«چشم چران عمارت» که هم بخاطر زندگی شخصی و هم بخاطر بازی چشم نوازش در سریال از دستور کار خارج نمی شود، مهمان ابراهیم سلیم بود.

تعطیلات مشترک «مرت رمضان دمیر» و «افرا ساراچ اوغلو» بازیگران سریال «چشم چران عمارت» که در «اورلا» سپری شد، به ادعاهای عشقی آنها دامن زد، ولی هر دو طبق معمول اعلام کردند، که این ادعاها نادرست است و گفتند که ما با دوستانمان وقت گذراندیم. البته با مشاهده تصاویر معلوم شد  که چاغلار ارطغرل،«Çağlar Ertuğrul» همبازی افرا و مرت در سریال (دختران فضیلت خانم)، نیز همراه آنها بوده است. در حالی که این ادعاها در دستور کار قرار داشت، مرت رمضان دمیر مهمان برنامه ابراهیم سلیم بود، که این برنامه از یوتیوب نیز پخش شد. وقتی «سلیم»از «مرت رمضان دمیر» پیرو چشم چران بودنش در دنیای خارج از سریال «چشم چران عمارت» پرسید؟ او گفت که قبلا اینگونه بودم و در ادامه که سلیم از او پرسید؟ ( آیا الان رابطه درستی داری؟)، نمی دانست چه بگوید! مرت رمضان دمیر اگرچه ابتدا به سوال ابراهیم سلیم گفت:

“نمی دانم، اما با گفتن (بله) آن را رد کرد.”

ابراهیم سلیم هم با درک شرایط، موضوع را تغییر داد و گفت:

“دقیقاً بله، مشخص است که ما فشار می‌آوریم. “

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا