سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبارپیشخوان اروپادانستنی و اطلاعات عمومیمجله پزشکی و سلامت

پزشکی 22 مایل با ماسک صورت دوید تا نشان دهد میزان اکسیژن کاهش پیدا نکرد.

یک پزشک کورونا ویروس بیش از 20 مایل با ماسک صورت دویده است تا ثابت کند ماسک زدن باعث کاهش سطح اکسیژن در خون نمی شود.

مردم  انگلستان در حال حاضر مجبورند در وسایل حمل و نقل عمومی  از ماسک استفاده کنند و قرار است از روز جمعه در فروشگاههای انگلیس اجباری شود. اما با وجود اینکه ، انگلیس “از نظر ماسک زدن” در پشت بسیاری از کشورها قرار دارد. “طبق گفته رئیس انجمن سلطنتی ونکی راماکریشنان ، برخی ها با  ماسک زدن مشکل دارند و از سختی تنفس با ماسک شکایت دارند.

تام لاوتون ، پزشک مراقبت های ویژه در برادفورد ،  با 22 مایل دویدن با ماسک ثابت کرد که ماسک ها  ، بدن را از اکسیژن مورد نیازشان محروم نمی کند. او  گفت:  با افرادی که مایل به پوشیدن ماسک نیستند ، همدردی می کند. ما مجبور شدیم ماه ها از آنها  در محل کار استفاده کنیم و آنها قطعاً آزار دهنده هستند. و افرادی با دلایل واقعی روانشناختی وجود دارند که نمی توانند ماسک بزنند.

a man wearing a suit and tie talking on a cell phone: A man wears a face mask in London (Jeremy Selwyn)

اما هر کسی که می تواند، ماسک را بزند می دانم آزاردهنده است اما خطرناک نیست و می تواند شیوع بیماری را کنترل کند. ماسک من از شما محافظت می کند ، ماسک شما از من محافظت می کند – بنابراین لطفاً ماسک بزنید.

آقای لاوتون در صفحه GoFundMe خود گفت: “من به عنوان یک پزشک مراقبت های ویژه که با  بدترین بیماری های Covid-19 سروکار دارد ، طرفدار هر چیزی هستم که ممکن است همه ما را ایمن نگه دارد.”

“بنابراین ، من از اطلاعات نادرست در مورد سطح اکسیژن و ماسک ها ، و همچنین پیام های گیج کننده در مورد استفاده کردن از آنها ناراحت شده ام.”

a group of people standing in front of a crowd: Londoners wearing masks on Monday (REUTERS)

آقای لاوتون در طول مسیر دویدن مانیتور اکسیژن با خودش بود ، که نشان داد میزان اکسیژن او در کل 98 درصد است.

این دویدن پس از آن صورت گرفت که جمعیت معترض روز یکشنبه گذشته در هاید پارک برای اعتراض به قوانین جدید در مورد ماسک زدن ، تجمع کردند و مخالفتشان را برای زدن ماسک اعلام کردند. 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا