سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
خودرو و موتوردانستنی و اطلاعات عمومیگوناگون
موضوعات داغ

سوالات آیین نامه رانندگی با جواب

آزمون آیین نامه اصلی یکی از مراحل گرفتن گواهینامه است. بعد از قبولی در آیین‌نامه می‌توانید در آزمون عملی شرکت کنید و در صورت قبولی در آن موفق به اخذ گواهینامه شوید.

سوالات آیین نامه راهنمایی رانندگی از محتوای کتاب آیین‌نامه طراحی می‌شود. اما برای قبولی لازم نیست که حتما این کتاب را بخوانید. شما می‌توانید با مرور سوالات آزمون دوره‌های قبل، در این امتحان موفق شوید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد راه قبولی 100 درصد در آیین‌نامه بدون مطالعه کتاب با همراه باشید.

آزمون آیین نامه اصلی

بعد از اینکه مهارت‌های لازم برای رانندگی را به‌صورت عملی و تئوری یاد گرفتید، نوبت به شرکت در آزمون آیین نامه می‌رسد.

برای قبولی در این آزمون باید به مطالبی که در کتاب آیین‌نامه آورده شده­است تسلط کافی داشته باشید. 30 سوال از قسمت‌های مختلف این کتاب طراحی می‌شود.

قبولی در آزمون آیین نامه اصلی

پیشنهاد ما به شما برای قبولی در آزمون آیین‌نامه، مرور سوالات آزمون دوره‌های قبل است. چون سوالات معمولا هر سال تکرار می‌شوند.

سوالات آزمون آیین نامه اصلی را به 4 دسته می‌توان تقسیم کرد:

  • سوالات حفظی
  • سوالات مفهومی
  • سوالات تحلیلی
  • سوالات تجربی

شما با مطالعه سوالات آیین‌نامه دوره‌های قبل می‌توانید به تمامی سوالات پاسخ دهید. به‌خصوص سوالات مفهومی و تحلیلی که نیاز به تمرکز بیشتر دارد و آشنایی با سوالات قبلی در این زمینه خیلی به شما کمک کند.

با مرور سوالات آیین‌نامه اصلی می‌توانید همان بار اول در آزمون قبول شوید. در نتیجه نیاز به صرف وقت بیشتر و پرداخت هزینه برای آزمون بعدی نخواهید داشت.

سوالات آیین نامه رانندگی با جواب را از کجا دانلود کنیم؟

نکته مهم در زمینه دانلود نمونه سوالات آیین نامه اصلی و پاسخ آنها این است که باید حتما وب‌سایت معتبری را انتخاب کنید تا مطمئن باشید که جواب‌های درست در پاسخ‌نامه ثبت شده است. برای دانلود این سوالات به‌همراه پاسخ نامه می‌توانید به وب‌سایت مرسی تست مراجعه کنید.

این وب‌سایت 8 سال است که در این زمینه فعالیت می‌کند و افراد زیادی با مطالعه منابع آن توانسته‌اند در کوتاه‌ترین زمان برای آزمون اصلی آماده شوند. مرسی‌ تست 20 آزمون آنلاین آیین نامه را در صفحه اصلی وب‌سایت خود قرار داده تا بتوانید آمادگی خود را برای آزمون آیین نامه اصلی محک بزنید.

بسته طلایی نیز برای کسانی که فرصت کافی ندارند، طراحی شده که حاوی سوالات آزمون ویرایش‌ شده است.  باید بگوییم که با دریافت این بسته طلایی، می‌توانید 100 درصد و تضمینی در آزمون قبول شوید.

جمع‌بندی

آزمون آیین نامه اصلی هر سال چندین بار برگزار می‌شود. این آزمون برای این است که اطلاعات و دانش مخاطبان در مورد مهارت‌هایی که برای رانندگی آموخته‌اند، سنجیده شود.

برای اینکه در آیین نامه قبول شوید، می‌توانید کتاب منبع را بخوانید. اما راه ساده‌تری هم وجود دارد و آن مطالعه تست‌های آیین‌نامه دوره‌های گذشته است.

برای دریافت این سوالات به‌همراه پاسخنامه و همچنین شرکت در آزمون‌های آنلاین می‌توانید به وب‌سایت مرسی تست مراجعه کنید. در این وب‌سایت مباحث مهم و پرتکرار آیین‌نامه گردآوری شده است.

بنابراین اگر فرصت کمی دارید، کافی است از بسته طلایی مرسی تست استفاده کنید تا با صرف کمترین زمان به‌صورت کاملا تضمینی در آزمون قبول شوید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا