سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر ترکیپیشخوان اروپا

تحسین آکین آکینوزو در خارج از ترکیه تا زمانی که او به چهره یک پلتفرم دیجیتال تبدیل شد وجود داشت

بازیگر معروف آکین آکینوزو پس از شناخته شدن با سریال هرجایی در بسیاری از کشورهای جهان طرفدارانی پیدا کرد. تاثیر این پروژه که 3 فصل به طول انجامید به حدی بود که آکین آکینوزو هنوز با حضورش در این سریال به یادگار مانده است. در دوره بعد این بازیگر در سریال Kaderimin Oyunu (بازی سرنوشت من) و در آخر  Tuzak (تله) بازی کرد.

به خصوص سریال تله  با اینکه که در قسمت بیست و ششم تمام شد به لطف علاقه ای که در خارج از ترکیه داشت زنده ماند. حتی اگر رتبه بندی در ترکیه خوب نبود، موفقیت بزرگی بود که سریال Tuzak برای 1 فصل روی پرده ماند که فروش آن در خارج از ترکیه بسیار خوب بود. مشخص شد که یکی از کشورهایی که سریال مورد توجه قرار گرفته روسیه است.

آکین آکینوزو که به عنوان چهره یک پلتفرم دیجیتال در روسیه فعالیت می کند، غرور زیادی را تجربه کرد. این بازیگر  هفته قبل برای فیلمبرداری تبلیغاتی به روسیه رفته بود. آکین آکینوزو با بیان اینکه سریال های ترکی روی پلتفرم دیجیتال وجود دارد و این پلتفرم سریال Tuzak را هم خریده است، خوشحالی خود را با این جمله ابراز کرد:

من امسال چهره بام تبلیغاتی یک پلتفرم محتوای دیجیتال در روسیه، یکی از بزرگترین پلتفرم های دیجیتال در آنجا شدم. تقاضای جدی برای سریال ما وجود دارد. بخش ویژه ای فقط برای درام های ترکی وجود دارد. ما برای ترویج آن همکاری کردیم. رضایت بخش بود، استقبال خوبی از آنها شد. هوا اصلا سرد نبود، گرمتر از اینجا بود.

این بازیگر با بیان اینکه در روسیه به خوبی شناخته شده است، اظهار داشت که از شناخته شدن در هنگام راه رفتن در خیابانهای روسیه لذت می برد و گفت: «این یک چیز بسیار خوشایند و لذت بخش است. حتی وقتی در خیابان قدم می زنید، شناخته شدن شما باعث افتخار است.»

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا