سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

بیلی آیلیش برای رسیدگی به طرفداری که مشکل تنفسی داشت کنسرت را متوقف کرد.

در حالی که بیلی  ایلیش در تور جهانی شادتر از همیشه در ورزشگاه State Farm Arena در آتلانتا، گا در 5 فوریه اجرا می کرد، برنامه اش را متوقف کرد تا به یک طرفدار مضطرب  کمک کند.

به گفته طرفدار دانا ماسیاس، که در این مراسم حضور داشت، ایلیش مدت کوتاهی پس از اینکه یکی از شرکت کنندگان به علت تنگی نفس درخواست کرد که  او را از جمعیت بیرون ببرند، برنامه را متوقف کرد.

ماسیاس به E نیوز گفت: “آنها به او کمک کردند تا از کنسرت بیرون برود و مطمئن شدند که حالش خوبه.” “بعد از آن،  که بیلی متوجه شد  مردم در حال تقلا کردن هستند،  از همه خواست که یک قدم به عقب بروند و برای همه جا باز کنند. ناگهان مردم درخواست یک دستگاه تنفسی کردند، دختر دیگری برای نفس کشیدن تلاش می کرد. بیلی همه چیز را متوقف کرد!”

قبل از ادامه برنامه، بیلی که سابقه توقف برنامه برای ایمنی شرکت‌کنندگان در کنسرت را داشته ، به جمعیت گفت: “منتظر می‌مانم تا مردم  حالشون خوب بشه و بعد ادامه میدهم .”

این حادثه تقریباً دو ماه پس از آن اتفاق می افتد که 10 نفر در فستیوال Astroworld تراویس اسکات در هیوستون به علت ازدحام جمعیت له شدند و در اثر خفگی جانشون را از دست دادند. او گفت که به خاطر این حادثه داغون شده و  با چندین پرونده قضایی چند میلیون دلاری روبرو شد.

ویدیو مربوط به این خبر را از اینجا ببینید. 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا