سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخباراخبار رسانه ترکیاخبار مشاهیر ترکی

همتای استرالیایی «مرت رمضان دمیر»

دوقلو استرالیایی و مرت رمضان دمیر...

مرت رمضان دمیر، یکی از بازیگران مطرح «سریال چشم چران عمارت» (یالی چاپکینی)، که نه تنها در داخل کشور بلکه در خارج از کشور نیز مورد توجه بسیاری قرار گرفته است، اخیرا با همزاد گمشده اش در دستور کار قرار گرفت!

مرت رمضان دمیر، که نقش های اصلی سریال «چشم چران عمارت» را با افرا ساراچ اوغلو به عهده دارد، مدتی با اتهام ارتباط با افرا در دستور کار قرار گرفت. سپس در سریال شاهماران «Şahmaran»، یکی از پرطرفدارترین پلتفرم های رسانه دیجیتال در جهان ، به همراه سرنای ساریکایا در نتفلیکس بازی کردند و ادعاهایی مبنی بر عشق بین این دو نفر نیز بوجود آمد. در نهایت مرت رمضان دمیر که با اظهاراتی که در مورد ابروهایش کرد، تبدیل به حرف اول خبرگزاری ها شد.

این روزها یک بازیکن خارجی که کاملا شبیه مرت رمضان دمیر است باعث شده در دستور کار قرار بگیرد. «رمضان دمیر» را با «جاش هیوستون» ستاره استرالیایی مقایسه می کنند. اگرچه این ستاره مشهور برای بسیاری به عنوان استرالیایی شناخته می شود، اما او در واقع سریلانکایی است.کسانی که آن فرد را دیدند اظهار نظر کردند که:

 «اگر فقط دو تخم مرغ بود که دو عدد داشت، آنقدر شبیه به هم نبودند….. حتی ابروهایشان نیز خیلی شبیه به هم هست»

هیوستون، که قبلاً در فیلم (عشق و تندر) « Love and Thunder» بازی کرده بود، اکنون به دلیل ایجاد سروصدای بزرگ در پلتفرم دیجیتال نتفلیکس به لطف فیلم(دلشکستگی عمیق) «Heartbreak High» مشهور است. با این وضعیت، مرت رمضان دمیر به لطف شهرت جهانی وی، توسط میلیون ها نفر به رسمیت شناخته خواهد شد!

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا