سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخباراخبار رسانه ترکیاخبار رسانه و تلویزیون

دیدار «کمال قیلیچ داراوغلو» با «اومیت اوزداغ»

کمال قلیچداراوغلو، رئیس CHP (حزب جمهوری خواه خلق) و نامزد ریاست جمهوری ائتلاف ملت، پیش از دور دوم انتخابات ریاست جمهوری با اومیت اوزداغ، رئیس حزب پیروزی دیدار کرد.

قلیچداراوغلو با اومیت اوزداغ، رئیس حزب پیروزی در مقر حزب دیدار کرد. در این دیدار، قلیچداراوغلو را فایک اوزتراک، سخنگوی CHP و سلین سایک بوکه، دبیرکل آن همراهی می کردند. این دیدار که برای مطبوعات غیرعلنی بود، تقریباً 1.5 ساعت به طول انجامید. قلیچداراوغلو و اوزداغ پس از این دیدار بیانیه ای را ارائه دادند. قلیچداراوغلو با بیان اینکه مشکلات ترکیه و جهان را مورد بحث و بررسی قرار دادند و ارزیابی هایی را انجام دادند، گفت: در عین حال دیدگاه های اتحاد ملت، عملکردمان، نظراتمان در مورد متن توافقنامه مشترک و افکارمان را در مورد این موضوع به اطلاع ایشان رساندم. وی همچنین با طرح چند سوال آقای رئیس جمهور گفت: ترکیه به دموکراسی، همبستگی و غلبه بر مشکلات موجود نیاز دارد و در این زمینه رئیس جمهور با دوستان خود دیدار خواهد کرد.

در ادامه اومیت اوزداغ از بازدید قلیچداراوغلو تشکر کرد و گفت: “ما سوالاتی داشتیم، آنها را پرسیدیم و پاسخ های دقیقی دریافت کردیم. همچنین در چارچوب پاسخ هایی که در این نشست دریافت کردیم، مجدداً ارزیابی خواهیم کرد و “ارزیابی هایی را با کمیته های مجاز خود انجام خواهیم داد.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا