سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخباراخبار رسانه و تلویزیوناخبار مشاهیر ترکی

آیا هانده ارچل و هاکان سابانجی در مسیر ازدواج هستند؟!

شورای مجله حریت «Hürriyet» در مورد رویدادهای مجله که این هفته اتفاق افتاده، بحث کردند. یکی از این اتفاقات دیدار هانده ارچل با خانواده هاکان سابانجی در عروسی که آنها شرکت کرده بودند، می‌باشد…

بحث این شورا پیرامون این مطرح شد، که آیا می توان گفت این رابطه وارد مسیر ازدواج شده است؟ هر کدام از شورا جداگانه نظرات خود را اینگونه مطرح کردند:

◊ ساواش اوزبی: هر ملاقاتی به معنای ازدواج نیست، اما نشان می دهد که رابطه جدی گرفته می شود. در هر صورت، آرزو سابانجی (مادر هاکان سابانجی) برای ملاقات با معشوق پسرش منطقه بی طرفی را انتخاب کرد.

◊ اونور باشتورک: ملاقات با خانواده همیشه به این معنی نیست که “این رابطه به ازدواج می رسد”. اما تابستان امسال، این دو می توانند شگفتی ساز شوند.

◊ اورکان اون : ملاقات با خانواده دیگر موضوع مهمی نیست. پس با خانواده آشنا شد، نگوییم حتما ازدواج خواهند کرد.

◊ اومور گدیک: چگونه استنباط کنیم که هانده برای اولین بار در عروسی با خانواده هاکان ملاقات کرده است؟ ملاقات با هر خانواده ای به معنای ازدواج نیست، بلکه نشانه آن است که رابطه خوب پیش می رود. اگر رابطه به همین منوال ادامه پیدا کند، ازدواج خواهد بود.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا