سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر ترکیپیشخوان ترکیه

دلیل واقعی سریال بازی نکردن کنعان ایمیرزالی اوغلو چیست

بسیاری از بینندگان می خواهند کنان ایمیرزالی اوغلو را روی پرده ببینند. این بازیگر که متولد 1974 در آنکارا است، آخرین بار در سال 2018 در مجموعه تلویزیونی Mehmet Bir Cihan Fatihi بازی کرد. پس از آن، اگرچه برای مدت کوتاهی با شخصیت کمال در سریال دیجیتالی به نام الف تماشا کردیم، اما طرفداران کنان ایمیرزالی اوغلو منتظر .بازگشت این بازیگر معروف به تلویزیون با سریالی قدرتمند هستند.

دلیل اینکه کنان ایمیرزالی اوغلو در سریال حضور ندارد این نیست که سناریوهایی را که بهش پیشنهاد می شود را دوست ندارد بلکه او در واقع این تصمیم را برای دخترانش لالین و لیلا گرفته است.

این بازیگر معروف که با سینم کوبال ازدواج کرده و دو دختر دارد، در حال لذت بردن از پدر بودن هست.

کنان ایمیرزالی اوغلو که مهمان برنامه همدلی بود که توسط احمد ممتاز تایلان در شبکه NTV اجرا می شود، در مورد دلیل عدم حضورش در این سریال گفت: «من به خاطر  دخترانم بازی نمی‌کنم. لالین و لیلا. یک سال و نیم بین آنها فاصله است. دخترانم در کار نکردن من تأثیر دارند. سینم از کار من حمایت می کند، اما من می خواهم شاهد بزرگ شدن دخترانم باشم. زمان خیلی سریع می گذرد، به لیلا نگاه می کنم، می گویم کودکی اش تمام می شود،خیلی خوشحالم که بزرگ می شود، اما تهش غمی نهفته است.»

این بازیگر مشهور برای دیدن بزرگ شدن دخترانش و جمع آوری خاطرات نمی خواهد در سریال های تلویزیونی طولانی شرکت کند.

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

  1. پس طرفدارانت چی سلطان،ما بیتاب دیدار دوباره شکوه و عظمت بازیگریت هستیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا