سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر ترکی

هازال فیلیز لجبازیش را در انتخاب سریال رها کرد

بازیگر معروف هازال فیلیز این روزها مشغول ساخت مجموعه تلویزیونی Üvey Anne (نامادری) است. سریال جدید که در تابستان از ATV پخش می شود، یک داستان درام خواهد بود.

هازال فیلیز بازیگر نقش اول سریال ATV به نام نامادری متولد سال 1988 است و از جمله بازیگرانیه که مدت زیادی در صحنه فیلمبرداری حضور داشته است.

این بازیگر که از سال 2009 با پروژه های مختلف مشغول بوده است، با شخصیت های لیلا در سریال تلویزیونی مرا ببخش و زینپ در سریال کارا سودا (عشق بی پایان) مخاطبان زیادی را جذب کرد.

پس از پخش مدت کوتاه سریال زمهری در سال 2020، این بازیگر که مدت زیادی در پروژه ها حضور نداشت، دائماً پیشنهادات سریال تابستانی را  رد می کرد.

او پاییز گذشته با سریال فاکس تی وی  به نام Bir Peri Masalı (یک افسانه) به تلویزیون  بازگشت. با این حال در این پروژه تنها 13 قسمت روی پرده ماند.

هازال فیلیز که سال ها در هیچ سریال تابستانی حضور نداشت، در این فصل شرکت خواهد کرد. این بازیگر که در مصاحبه هایش با بیان اینکه در سریال تابستانی حضور نخواهد داشت، توجه ها را به خود جلب می کند، شاید به دلیل برخورد تندش، پروژه های زیادی را از دست داده باشد.

او نقش اول زن سریال Üvey Anne ( نامادری ) را بر عهده دارد.او  نقش سراپ، زنی باهوش، جذاب و حسود را بازی می‌کند.

سراپ در  تلاش برای به دست آوردن فاروک که پدر 3 فرزنده است.

سریالی به نام Üvey Anne که در موغلا فیلمبرداری شده است، قرار است به زودی با مخاطبان روی پرده ATV ملاقات کند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا