سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

ملکه الیزابت دوم با یادداشتی دلخراش از پرنس فیلیپ خداحافظی کرد

ملکه الیزابت دوم  از همسرش  پرنس فیلیپ خداحافظی کرد. 

در مراسم خاکسپاری دوک ادینبورگ در 17 آوریل ، کارتی در بالای تابوت مرحوم سلطنتی دیده می شد. به نظر می رسد که  در این یادداشت که از طرف ملکه هست  و در کنار گل ها قرار گرفته است ، نوشته دوستت دارم. 

این زوج  در سال 1947 ازدواج کرده بودند ، یعنی 73 سال بود که  ازدواج کرده بودند. در حقیقت ، نامه های دست نویس چگونگی برقراری ارتباط این دو برای اولین بار بود که عاشقانه آنها آغاز شد ، بنابراین یک یادداشت نهایی و دلخراش  مخصوص مناسب است.

کاخ باکینگهام در بیانیه ای در تاریخ 9 آوریل گفت: “با اندوه عمیق که اعلیحضرت ملکه از مرگ شوهر محبوبش اعلیحضرت سلطنتی شاهزاده فیلیپ ، دوک ادینبورگ خبر دادند.” “اعلیحضرت سلطنتی امروز صبح با آرامش در قلعه ویندزور درگذشت. خانواده سلطنتی در سوگ از دست دادن وی با مردم سراسر جهان همراه می شوند.”

در مراسم تشییع جنازه ، ملکه ، کاملاً سیاه و ماسک پوشیده ، در کلیسای سنت جورج در قلعه ویندزور به تنهایی نشست تا پروتکل های بهداشتی را در میان شیوع ویروس کرونا حفظ کند. در مجموع 30 مهمان در این مراسم بودند ، از جمله فرزندان این زوج شاهزاده چارلز ، پرنس ادوارد ، پرنسس آن و پرنس اندرو ، و همچنین نوه هایشان پرنس هری و پرنس ویلیام .

در 16 آوریل ، یک روز قبل از تشییع جنازه ، ملکه عکسی را که قبلاً دیده نشده بود از خودش و فیلیپ به اشتراک گذاشت. تصویر این زوج خندان در بالای کویل مویک اسکاتلند در سال 2003 گرفته شده است.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا