سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه ترکیاخبار رسانه و تلویزیونپیشخوان ترکیه

سریال عمر یکی از باثبات ترین و خاص ترین سریالهای این فصل است

عصرهای دوشنبه، سریال عمر موفقیت فصلی  را برای استار تی وی به ارمغان آورد. همچنین از بازی گوکچه بهادیر و صلاح الدین پاشایی در مجموعه تلویزیونی عمر که از بدو شروع به کار با استقبال مخاطبان زیادی روبه رو شده است، مورد تحسین قرار گرفت. عمر به سریالی تبدیل شد که آگاهی‌هایی را در زمینه افشای یک واقعیت اجتماعی که در ترکیه تابو محسوب می‌شود، ایجاد کرد.

سریال عمر که در مورد عشق یک مرد جوان به زنی است که از نظر سن و تجربه زندگی از او بزرگتر است و در مقابل هر نوع فشاری برای عشقش مقاومت می کند، واقعیت های اجتماعی را هم آشکار کرد.

زنی بیوه که قبلا ازدواج کرده و از ازدواج اولش صاحب فرزند شده می خواهد دوباره پا به زندگی بگذارد و به همین دلیل عاشق جوانتر از خودش می شود.

همچنین با توجه به اینکه خانواده این جوان به عنوان خانواده ای محافظه کار با حساسیت های مذهبی بالا شناخته می شوند، داستان سریال عمر  توانست مخاطبان زیادی را تحت تاثیر قرار دهد.

وقتی هم به بازتاب شبکه‌های اجتماعی و هم به عملکرد رتبه‌بندی نگاه می‌کنیم، می‌بینیم که سریال روند بسیار پایداری را تجربه کرده است.

در پایان فصل، صحنه هایی وجود دارد که انتظار می رود عمیقاً مخاطب را تحت تأثیر قرار دهد. معلوم نیست عشق غمزه و عمر به کجا می انجامد، اما باید گفت که میلیون ها بیننده وجود دارند که مشتاقانه منتظر فصل دوم هستند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا