سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه ترکیاخبار مشاهیراخبار مشاهیر ترکیپیشخوان ترکیه

بوسه مرال بعد از سریال حماسه و بابا یک فرصت بسیار مهم دیگر در حرفه خود پیدا کرد

پخش سریال تلویزیونی تو را به غریبه ها نمی‌دم که از یکشنبه ۱۸ جولای آغاز می شود، لحظات خوشی را برای مخاطبان رقم می زند.

امره بی  و بوسه مرال  در نقش های اصلی این سریال هستند که زیبایی های منطقه دریای سیاه را آشکار خواهند کرد. فصل گذشته، کسانی که امره بی را در سریال لالایی بالکان تماشا کردند بسیار تحت تأثیر قرار گرفتند. اکنون یک اوج جدید در حرفه این بازیگر جوان را با شخصیت مهمت دنبال خواهید کرد.

از سوی دیگر، بوسه مرال با یکی از مهم ترین فرصت های حرفه ای خود مواجه است… به خصوص شخصیت های زن سخت و مصمم دریای سیاه توجه مخاطب را به خودش جلب می کند.

شخصیت زلیش در سریال « تو را به غریبه ها نمی‌دم »  اینگونه است. سختی شرایط آب و هوایی منطقه دریای سیاه نیز در مردم منعکس شده است و به نظر می رسد شخصیت زلیش با تصویر یک زن سختگیر سهم مهمی در حرفه بوسه مرال  دارد. البته بدون عشق امکان پذیر نیست و به نظر می رسد عشق بین زلیش و مهمت توجه مخاطب را به خود جلب می کند.

بازی مشارکتی، هارمونی و انرژی های دو بازیگر جوان نیز بسیار سوال برانگیز است.

بوسه مرال در سال 1999 متولد شد و هنوز خیلی جوان است. از سال 2018 با پروژه های مختلف مورد توجه قرار گرفته است. این بازیگر با کسب تجربه در پروژه هایی مانند Ege’nin Hamsisi، Gülperi، Bizim Hikaye، Tek Yürek و Elimi Bırakma، در 3 سریال مهم تلویزیونی فصل گذشته هم حضور داشت.

بوسه مرال که در سریال Uyanış Büyük Selçuklu (بیداری سلجوقی بزرگ) و در سریال Destan (حماسه) او را  تماشا کردیم، بسیار محبوب بود. این بازیگر که با شخصیت فیروزه در سریال بابا  مسیر داستان را تغییر داد، حالا این فرصت را دارد تا با شخصیت زلیش در سریال تو را به غریبه ها نمی‌دم نقش اول را در کارنامه کاری خود بازی کند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا