سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر ترکیپیشخوان ترکیه

توران جیهان شیمشک بازیگر نقش اوگلجان از سریال خواهران و برادران ده ساله منتظر این لحظه هست

سریال خواهران و برادران  که در شب های شنبه از  ATV پخش شد و فصل سوم آن را به پایان رساند، پروژه بسیار مهمی بود. به خصوص برای بازیگران جوان، دستاوردهای حاصل از سریال بسیار مهم است. یکی از جوان های این سریال توران جیهان شیمشک بود.

توران جیهان شیمشک  که نقش مهمی در  سریال سریال خواهران و برادران با شخصیت اوگلجان داشت، با معشوقه اش سینم سیمک ازدواج کرد.
طرفداران این سریال جیهان شیمشک را با کت و شلوار دامادی دیدند که می گفت 10 سال منتظر این لحظه بوده است،
جیهان شیمشک که با دوست دختر 10 ساله اش ازدواج کرده است، گفت: ما 10 سال است که منتظر این روز هستیم، آن روز فرا رسیده است، ما کمی هیجان زده هستیم.

این بازیگر که اعتراف کرد قبل از عروسی استرس زیادی داشته است، گفت: با اینکه تا آخرین لحظه آرامشم را حفظ کردم، اما در روز عروسی به شدت هیجان زده بودم.

جهان شیمشک که با برگزاری مراسم عروسی با حضور همبازی هایش به هدف 10 ساله خود جامه عمل پوشاند، گفت: خیلی خوبه که عزیزانمان ما را تنها نمی گذارند.
سریال Kardeşlerim با فصل چهارمش از شهریورماه همچنان با مخاطبان روی پرده ATV خواهد بود. در داستان سریال، قرار است شخصیت اوگلجان در دوره جدید دوباره در خط مقدم باشد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا