سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه ترکیاخبار رسانه و تلویزیونپیشخوان ترکیه

جزئیات سریال جدید اونور تونا هیجان را به طور تصاعدی افزایش داده است

با انتشار اخبار مربوط به سریال جدید اونور تونا بازیگر معروف، هیجان هواداران این بازیگر رو به افزایش است. اونور تونا که متولد 1985 است و از سال 2011 بازیگری را شروع کرده ، نقش های بسیار جاه طلبانه ای را یکی پس از دیگری بازی کرده است.

اونور تونا با بازی در نقش علی تانر در سریال Huzur Sokağı توجه ها را به خودش جلب کرد.

بعد از شخصیت عمر در سریال  Cesur Yürek، سریال Yasak Elma (سیب ممنوعه) یک تجربه کاملاً جدید برای اونور تونا بود. شخصیت علیهان در سریال سیب ممنوعه در دو فصل اول یکی از خاطره انگیزترین نقش ها برای طرفداران این بازیگر است.

این بازیگر که در سریال Mucize Doktor (دکتر معجزه) با شخصیت  فرمان، مخاطبان زیادی را تحت تاثیر قرار داد، در نهایت با سریال تلویزیونی فاکس به نام محکوم  توانست مخاطبان زیادی را تحت تاثیر قرار دهد.

مجموعه تلویزیونی Şahane Hayatım (زندگی شگفت انگیز من) که توسط Ay Yapım برای فصل جدید تهیه شده است، به عنوان محصولی که طرفداران اونور تونا  بی صبرانه منتظر آن هستند، خودنمایی می کند.

اینکه فیلمنامه نویس سریال مریچ آسمی فیلمنامه نویس ژانر پلیسی هست، جزییاتی بود که توجه بسیاری از بینندگان را به خودش جلب کرد. داستان سریال Şahane Hayatım که قرار است از شبکه فاکس تی وی پخش شود هم اکنون به موضوع کنجکاوی تبدیل شده است.

مریچ آجمی از سال 2005 میلیون ها نفر را با سناریوهای خود تحت تأثیر قرار داده است. او نامی هست که آثار بلندپروازانه ای مانند عشق اجاره ای، عطر عشق ، قتل های کوچک و عشق ۱۰۱ را در کارنامه اش دارد.

حالا حضور دوباره این فیلمنامه نویس معروف با سریال پلیسی به نام Şahane Hayatım باعث شده تا طرفداران اونور تونا با هیجان بیشتری منتظر این پروژه باشند.

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا