سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه ترکیاخبار رسانه و تلویزیونپیشخوان ترکیه

اگرچه تصمیم نهایی برای سریال پرچم سرخ بسیاری را شگفت زده کرد، اما این تصمیم درستی است

تصمیم نهایی درباره سریال اکشن Al Sancak ( پرچم سرخ ) در دستور کار شبکه های اجتماعی قرار گرفته است. تصمیم نهایی این سریال که 19 قسمت پخش شد و اعلام شد که در فصل دوم نیز ادامه خواهد داشت، بسیاری از بینندگان را شگفت زده کرد.

Al Sancak  ( پرچم سرخ ) سریالی بود که با رتبه بندی بسیار خوب شروع شد و با داستان خود بر اساس قهرمانی سربازان ترک، مخاطبان زیادی را تحت تاثیر قرار داد. این سریال با بازی اغور گونش و گلسوم علی ایلهان در نقش های اصلی، از همان ابتدا با صحنه های تاثیرگذارش تماشاگران را به خود جذب کرد.

با این حال، وقتی در فصل گذشته رتبه بندی سریال کاهش یافت، مخاطبان از هماهنگی دو بازیگر اصلی رضایت کافی نداشتند، سوالها برای ساخت  فصل دوم شروع شد و البته با توجه به بودجه بالای صرف شده برای تصویربرداری، ادامه سریال «پرچم سرخ» ریسک بزرگی را به همراه دارد.

یکی از بازیگران موفق این سریال به نام  ادریس نبی تاشکان در حساب کاربری خود در شبکه اجتماعی اعلام کرد که تصمیم نهایی برای سریال Al Sancak گرفته شده است که تماشاگران را شوکه کرد.

این بازیگر در پیامش نوشت: بله دوستان سریال «پرچم سرخ» ما تصمیم فینال را گرفته است. از همه کسانی که ما را تماشا کردند سپاسگزاریم.»

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا