سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه ترکیاخبار رسانه و تلویزیونپیشخوان ترکیه

فیلمنامه فصل دوم سریال شربت زغال اخته به قدری متفاوت نوشته شده بود که حتی بازیگران هم مات و مبهوت شدند

سریال Kızılcık Şerbeti (شربت زغال اخته) با فصل دومش دوباره مخاطبان را به صفحه نمایش تلویزیون دعوت می کند. این تیم شروع به کار روی این سریال کرد که انتظار می‌رود در اواسط سپتامبر منتشر شود. سرکان تینماز بازیگر نقش اوموت (امید) در این سریال اطلاعاتی در مورد فصل دوم ارائه کرد.

سرکان تینماز که می گوید تابستان خوبی را سپری کرده است، گفت که مدتی را در چاناک کاله و مارماریس گذرانده است. این بازیگر که فرصت دیدار با خانواده اش را هم داشته است، گفت: از فصل تابستان به خوبی استفاده کرده است.

مشخص شد فیلمنامه 3 قسمت اول فصل دوم سریال Kızılcık Şerbeti که همه بی صبرانه منتظر آن هستند در اختیار بازیگران قرار گرفت.

سرکان تینماز گفت: به نظر می رسد, فصل دوم هیجان انگیزتر از فصل گذشته باشد. ما 3 قسمت را دریافت کردیم، آنها را خواندم. ما ادامه می دهیم. اما با هیجان 2 تا 3 برابر بیشتر از فصل گذشته ادامه خواهد یافت.بینندگان زیادی منتظر تحولات غافلگیرکننده در شخصیت اوموت هستند.

این بازیگر درباره داستان جدید این فصل گفت: «فصل جدید از جاهایی پیش رفته که اصلا انتظارش را هم نداشتیم. این یک اتفاق بزرگ برای ما خواهد بود که در چنین سناریوی شگفت انگیزی بازی می کنیم.»

این بازیگر با یادآوری اینکه آنها اغلب با مژده اوزمان و سرن یالازوغلو سر صحنه سریال کار می کردند، گفت که با همه ارتباط خوبی داشته است.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا