سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

غافلگیر شدن مارک آنتونی توسط دیوید بکهام و کروز بکهام در مراسم پیاده روی مشاهیر

مارک آنتونی در مراسم پیاده روی مشاهیر در روز پنجشنبه (7 سپتامبر) در هالیوود غافلگیر شد.

درست چند لحظه قبل از شروع مراسم این نوازنده 54 ساله،  پیامکی از دوست قدیمیش دیوید بکهام دریافت کرده بود که به او گفته بود  متاسفه که این مراسم را از دست داده است ، اما وقتی دیوید و پسرش کروز برای حمایت از او آمدند، آنتونی غافلگیر شد.

مارک در این مراسم به ای تی گفت: «او همین 15 دقیقه پیش برای من متنی نوشت و گفت: تبریک می گویم اما متاسفم که نمی توانم آنجا باشم.»

سپس دیوید درباره این سوپرایز گفت: «خیلی سخته که چیزی را از مارک مخفی نگه دارم، اما این راز مخفی ماند. فکر می کنم او خوشحال شد و شگفت زده شد. به خوبی پیش رفت.»

او ادامه داد: «ما بیش از 20 سال پیش با هم آشنا شدیم. من از طرفداران او بودم، اما اکنون  او به عنوان یک برادر، به عنوان یک دوست، پدرخوانده برای پسرم و  یک دوست خانوادگی برای من هست ، داشتن این روابط بسیار مهم است. کاری که او برای جامعه و برای صنعتش انجام می‌دهد واقعاً باورنکردنی است. برای من افتخار است که امروز اینجا هستم.»

همسر مارک، نادیا فریرا، و پسرانش کریستین و رایان، که او با دایانارا تورس پارتنر سابقش شریک است، و آنتونی راموس نیز برای حمایت از او در مراسم حضور داشتند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا