سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه ترکیاخبار رسانه و تلویزیونپیشخوان ترکیه

بیرجه آکالای و مرت فیرات در سریال تلویزیونی BIR DERDIM VAR باورپذیر بودند

سریال جدید «Bir Derdim Var»  (من مشکل دارم) که به زودی در کانال دی با مخاطبان روبرو می شود، دو بازیگر باتجربه دارد. بیرجه آکالای و مرت فیرات با حضور در سریال «Bir Derdim Var»  پس از مدت ها پیام های قوی به بینندگان خواهند داد.

هر دو بازیگر در پروژه های قبلی خود نقش های بسیار چشمگیری را ایفا کرده اند و با داشتن تجربیات در حرفه اش به این نقطه رسیده اند.

بیرجه آکالای نقش روانپزشکی به نام نیلوفر را بازی می کند، که زنی شجاع هست که به مشکلات جوانان فکر می کند و راه های مختلفی را برای وارد کردن آنها به زندگی امتحان می کند،.

این واقعیتی که دو بازیگر با تجربه در کنار هم قرار می گیرند و این پروژه که درباره مشکلات جوانان و خانواده هایشان هست را به محصولی خاص تبدیل کرده است.

داستان شخصیت های روانپزشک نیلوفر و دادستان عمر که به عدالت اعتقاد دارد، پتانسیل تاثیرگذاری بر میلیون ها بیننده را دارد.

پوستر جدید سریال Bir Derdim Var هم منتشر شد….

پس از پوستر اخیرا منتشر شده از این سریال که اقتباسی از محصول ایتالیایی «Oltre La Soglia»  است، بیرجه آکالای و مرت فیرات  که در نقش‌های اصلی بازی می‌کنند، به‌عنوان یک زوج سریال خوب ظاهر می‌شوند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا