سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

حضور کمیاب بهاتی پرینسلو و آدام لوین در فرش قرمز کمیاب در تالار مشاهیر راک اند رول

آدام لوین و همسرش بهاتی پرینسلو در مراسم معارفه تالار مشاهیر راک اند رول در روز جمعه، 3 نوامبر، از یک شب قرار ملاقات لذت بردند.

این زوج پیش از مراسم موسیقی در Barclays Center در نیویورک سیتی روی فرش قرمز ژست گرفتند. لوین، 44 ساله، یک کت طوسی روی یک پیراهن جین و شلوار مشکی پوشیده بود.

قرار آن ها تنها یک روز پس از آن برگزار شد که پرینسلو فاش کرد که در اوایل سال جاری صاحب یک نوزاد پسر شدند. Us Weekly تایید کرد که فرزند سوم آنها در ژانویه متولد شده است، اما هیچ جزئیاتی در مورد نام یا جنسیتش در آن زمان فاش نشد. این بومی نامیبیا در روز پنجشنبه 2 نوامبر، قسمت پادکست «The Mother Daze» برای اولین بار در ملاء عام به فرزندش با ضمیر «He» اشاره کرد.

قبل از استقبال از پسرشان، پرینسلو و لوین، که در سال 2014 ازدواج کردند، در سپتامبر 2016  دخترشان داستی رز و در فوریه 2018، دخترشان، جیو گریس، به دنیا آمدند.

مدت کوتاهی پس از اینکه پرینسلو تایید کرد که سومین فرزندشان در راه است، لوین در یک رسوایی گرفتار شد,چندین زن مطرح کردند و ادعا کردند که روابط نامناسبی با او داشتند. لوین رابطه نامشروع را انکار کرد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا