سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخباراخبار اجتماعی

قتل بنیتا عمد بود؟ | قاتل بنیتا اعدام می شود؟ | جزئیات ماجرای بنیتا از زبان دزدها

قتل بنیتا عمد بود؟ اگر عمدی بودن قتل بنیتا اثبات شود، و دو متهم به قتل عمد محکوم شوند، حکم آنها چه خواهد بود؟ آیا قاتل بنیتا اعدام می شود؟ دو متهم به قتل بنیتا در آخرین اعترافات خود به جزئیات ماجرای ربودن بنیتا اشاره کرده اند. متهم اصلی پرونده می گوید: بنیتا را ماشین رها کردیم و رفتیم و از سرنوشت او اطلاع نداشتیم!

محمد و مهدی دو متهم پرونده کودک ربایی بنیتا کوچولو صبح امروز پس از دستگیری به اعترافات روز سرقت و ماجرای مرگ دختر کوچولو پرداختند.
2017-07-26-02-27-02رکنا نوشت: محمد 33 ساله متهم اصلی پرونده گفت: ساعت 9:30 دقیقه 29 تیرماه امسال همراه مهدی برای تهیه مواد مخدر به منطقه مشیریه رفته بودیم که ناگهان مهدی متوجه روشن بودن خودروی پراید بدون راننده در مقابل خانه اش شد و پیشنهاد سرقت را مطرح کرد.
وی افزود: به سرعت من سمت خودرو رفتم و پشت فرمان نشستم و مهدی نیز به جلوی در خانه رفت تا در صورت خارج شدن صاحب خودرو مانع کار وی شود.
وقتی پشت فرمان نشستم در همان لحظه صاحب خودرو از خانه خارج شد و خودش را روی جلو خودرو انداخت تا مانع سرقت شود اما توانستم با حرکات مارپیچ او را از روی خودرو پایین پرت کنم و به سرعت وارد اتوبان امام علی شده و به منطقه افسریه رفتم.
همان موقعه متوجه گریه های کودک داخل خودرو شدم کاری نمی توانستم انجام بدم و پس از رفتن به پاکدشت در منطقه قیام دشت توقف کردیم.
محمد گفت: مهدی در آنجا چند قطعه خودرو را سرقت کرد و داخل کیسه ای گذاشت و رفت و پس از آن من همراه نوزاد داخل خودرو به سمت منطقه مامازند رفتیم و خودرو را در حالیکه دختر بچه داخل خودرو بود رها کردم و به خانه یکی از دوستانم رفتم و استراحت کردم و دیگر اطلاعی از سرنوشت کودک داخل خودرو نداشتم.
پدر بنیتا در اظهاراتش در اداره پلیس آگاهی گفت: روز سرقت به قصد بستن در پارکینگ از خودرو پیاده شدم و که ناگهان دیدم مردی 30 ساله با لباس تیره و شوار جین و موهای کوتاه پشت فرمان خودرویم نشسته است و به سرعت قصد فرار دارد.
وی افزود: خودم را به جلوی خودرو انداختم و در حالیکه خودرو حرکت می کرد به دزد خودرویم می گفتم که دخترم داخل خودرو است اما بی فایده بود و سارق جوان با حرکات مارپیچ و سرعت بالا مرا از خودرو پرت کرد و به سمت اتوبان امام علی (ع) حرکت کرد.
بازپرس محسن مدیر روستا از شعبه ششم دادسرای امور جنایی تهران در خصوص اتهام متهمان پرونده کودک ربایی گفت: با توجه به شواهد و مدارکی که وجود دارد می تواند برای مرگ بنیتا اتهام قتل عمد در نظر گرفت.
بنا به این گزارش، تحقیقات برای جزئیات این پرونده در اداره 10 پلیس آگاهی تهران ادامه دارد و با توجه به محل مرگ دخترکوچولو به احتمال زیاد پرونده قتل عمد به دادسرای پاکدشت ارجاع می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا