سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه ترکیاخبار رسانه و تلویزیونپیشخوان ترکیه

یک سورپرایز جدید در سریال تلویزیونی AILE وجود دارد جایی که بازیگر اصلی آن را ترک می کند

اخباری در مطبوعات منتشر شد مبنی بر اینکه سریال AILE (خانواده) که سه شنبه عصرها  پخش می شود،  با قسمت  30 به پایان می‌رسد.

بیست و یکمین قسمت جدید این سریال با بازی کیوانچ تاتلیتوگ و سرنای ساریکایا روز سه شنبه 28 دسامبر با مخاطبان دیدار خواهد کرد.

خروج بازیگر معروف لونت اولگن  یکی از بازیگران اصلی اپیزود این سریال که هفته گذشته پخش شد تعجب همگان را برانگیخت.

بی صبرانه منتظر می مانیم که پس از جدایی بازیگری که شخصیت ابراهیم سویکان را با موفقیت به تصویر کشیده است، داستان چگونه شکل خواهد گرفت.

طرفداران سریال با هیجان زیادی منتظر سورپرایز در قسمت جدید هستند. در حالی که مشخص شد شخصیت‌های اصلان و دوین صاحب فرزند خواهند شد، اما این نشان می‌دهد که دوران جدیدی در فیلمنامه سریال آغاز خواهد شد.

تریلر قسمت جدید سریال ‘Aile’ به تهیه کنندگی Ay Yapım و پخش شده از شبکه شو تی وی منتشر شد. در تریلر، جایی که لحظه های رنگارنگ اصلان و دوین برای زوج درمانی نشان داده می شود، دوین متوجه می شود که می تواند مادر شود.

در حالی که دوین به اصلان مژده می دهد که آنها می توانند بچه دار شوند، اصلان به تمام خانواده خود اعلام می کند که خانواده اش را تشکیل می دهد و نوزاد آنها را در خانه ای جداگانه با دوین بزرگ می کند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا