سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه ترکیاخبار رسانه و تلویزیونپیشخوان ترکیه

نگاه کنید آن سلبریتی که نقش ایفاکات را در سریال پسر طلایی رد کرد کیست؟

یکی از شخصیت های مهم سریال Yalı Çapkını (پسر طلایی) که شب های جمعه از شبکه استار تی وی پخش می شود ایفاکات است… این شخصیت با بازی موفق گلچین سانترجی اوغلو جایگاه مهمی در داستان سریال دارد. ایفاکات تا به حال تاثیر زیادی روی سریال داشته است، زیرا او شخصیتی است که می تواند اعصاب مخاطب را به هم بزند.

مشخص شد که نام معروفی که قبل از گلچین سانترجی اوغلو به او پیشنهاد شده بود جدیدا دوونچی بود.

جدیدا دوونچی در سریال تلویزیونی خود Bambaşka Sohbetler میزبان بازیگر و موسیقیدان امره آلتوگ بود که هر روز هفته از NTV پخش می شود. امره آلتوگ  که در سریال تلویزیونی Yalı Çapkını  بازی کرده  دوستی دیرینه ای با جدیدا دوونچی دارد.

جیدا دوونچی در برنامه اعلام کرد که اولین بار نقش ایفاکات با بازی گلچین سانترچی اوغلو در سریال Yalı Çapkını به او پیشنهاد شد.

دوونچی همچنین به امره آلتوگ گفت: «وقتی نام او را دیدم بسیار خوشحال و هیجان‌زده شدم. وقتی فهمیدم گولچین آن نقش را بازی می کند، بسیار خوشحال شدم و خیالم راحت شد زیرا نمی توانستم آن را بپذیرم.»

امره آلتوگ درباره نقش اورهان در سریال پسر طلایی چنین گفت: «وقتی این نقش به من رسید هیجان‌زده شدم. دوره ای بود که برای ساعات کاری شدید آماده بودم. گلچین دوست من بود، گوزده دوست قدیمی من بود، من پروژه را با خوشحالی شروع کردم.»

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا