سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه ترکیاخبار رسانه و تلویزیونپیشخوان ترکیه

سریال گوکان الکان و سودا ارگینچی هم خوش شانس هست هم بد شانس

سریال TRT1 با نام «Kül Masalı» (داستان خاکستر) یکی از تولیداتی بود که در سال 2024 با مخاطبان مواجه شد و البته با حضور دو نام مهم مانند گوکان الکان و سودا ارگینچی در نقش های اصلی، توجه بسیاری ها را به خودش جلب کرد.

همچنین لازم به ذکر است این سریال که داستان آن هم جذاب است، با وجود بازیگران قوی، در رتبه بندی مورد توجه قرار نگرفت.

این واقعیت که از شبکه عمومی TRT 1 پخش شد، در واقع بزرگترین شانس سریال «Kül Masalı» بود. زیرا سریال های بسیار بلندپروازانه ای که رتبه های مشابهی را دریافت کرده بودند، در شبکه های خصوصی یکی یکی از روی آنتن حذف شدند.

با این حال، با وجود اینکه قسمت هفتم سریال «Kül Masalı» در حال پخشه، همچنان فرصت دارد.

طبق گزارش رسانه ها برای سریال «Kül Masalı»، اطلاعاتی مبنی بر اینکه ممکن است قسمت دهم قسمت پایانی باشد، وجود دارد. بدبختی بزرگی به نظر می رسد که «Kül Masalı» تنها سه قسمت دیگر پخش شود و با اکران خداحافظی کند.

با این حال، این را هم باید به عنوان یک شانس دید که این سریال علیرغم رتبه های پایین ، این فرصت را داشته تا داستانش را برای مخاطبان تعریف کند.م

تین بالک اوغلو کارگردان سریال «Kül Masalı» است.

طرفداران گوکان الکان و سودا ارگینجی تا 3 قسمت دیگر فرصت تماشای این پروژه را خواهند داشت، اما سریال «Kül Masalı» نیز از جمله تولیداتی خواهد بود که رتبه بندی را از دست داده است.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا