سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه ترکیاخبار رسانه و تلویزیونپیشخوان ترکیه

سریال داستان خاکستر یک ناامیدی بزرگ برای گوکان الکان و سودا ارگینجی بود

سریالی به نام «Kül Masalı» ( داستان خاکستر )  که در شب های پنجشنبه از شبکه TRT1 پخش می شود، رتبه های بسیار پایین تر از حد انتظار را به دست آورد.

اخیراً بدشانسی هم برای گوکان الکان و هم برای سودا ارگینجی بیشتر شده است… گوکان آلکان که با سریال Kalp Yarası ( زخم قلب ) موفق شد در 32 قسمت روی پرده بماند، سپس این بد شانسی را داشت که هر دو سریال Kraliçe و Kül Masalı را داشته باشد.

این بازیگر که از سال 2012 روی پرده سینما حضور داشت با شخصیت تاریک در سریال  Kül Masalı  توجه زیادی را به خودش جلب کرد. پروژه سریال تلویزیونی Kalp Atısı به عنوان سریالی شناخته می شود که گوکان الکان را به ذهن و قلب بسیاری از بینندگان رساند.

روندهای مشابهی برای سودا ارگینچی در جریان است. ارگینجی که از سال 2012 مانند شریک زندگیش در صحنه فیلمبرداری حضور داشت، با شخصیت عایشه در سریال تلویزیونی Karagül اثری فراموش نشدنی از خود به جای گذاشت.

مجموعه تلویزیونی  سیب ممنوعه شاهد بازی های خاطره انگیز این بازیگر معروف بود.

سریال های کوتاه مدت مانند Sevgili Geçmiş، Elkızı و Seni Kalbime Sakladım در فصل های قبل نیز پروژه های بدشانسی برای این بازیگر بود.

اگرچه آنها هم برای گوکان آلکان و هم برای سودا ارگینجی بازی بسیار خوبی بودند، اما سریال تلویزیونی «Kül Masalı» در قسمت 10 به دلیل رتبه کم پایین یافت که باعث ناامیدی در حرفه آنها شد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا