سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه ترکیاخبار رسانه و تلویزیونپیشخوان ترکیه

همکاری کرم بورسین و ملیس سزن هیجان بزرگی را ایجاد کرد

طرفداران دو بازیگر مشهور کرم بورسین و ملیس سزن که برای یک فیلم جدید گرد هم آمده بودند هیجان زیادی را تجربه می کنند.

هیجان شراکت این دو که در شبکه های اجتماعی نیز منعکس شد، با پست های زیادی حمایت شد. طرفداران کامنت هایی را به اشتراک گذاشتند که نشان می داد مشتاقانه منتظر همکاری این دو نام معروف با یکدیگر هستند.

Kunay Film که با بسیاری از نام‌های موفق مانند کرم بورسین ، احمد ممتاز تایلان و گوون کیراک  به توافق رسید، تصمیم گرفت ملیس سزن را به عنوان نقش اول زن انتخاب کند.

اقتباس ترکی «پسر ثروتمند» که رکوردهای باکس آفیس روسیه را شکست، در ترکیه فیلمبرداری می شود. این فیلم که با داستان تاثیرگذار و همچنین بازیگران قوی خود نفسی تازه به سینما خواهد آورد، با بازیگرانش  توجه بسیاری از سینمادوستان را به خود جلب کرده است.

این فیلم به کارگردانی اونور اونلو، داستان مهیج مته، پسر لوس یک تاجر ثروتمند را روایت می‌کند که پدرش او را متقاعد می‌کند که به عنوان یک خدمتکار در یک شهر عثمانی قرن شانزدهم تناسخ پیدا کند.

کارینا میا ساتلیکوا، تهیه‌کننده اجرایی و مدیر کل Kunay Film جزئیات این پروژه را با کلمات زیر به اشتراک گذاشت:

«ما هیجان زده هستیم که داستان خود را در تولید فیلم بلند با این پروژه فوق العاده آغاز کنیم. ما واقعاً معتقدیم که این داستان منحصر به فرد و بازیگران با استعداد ما توجه مخاطبان در سراسر جهان را به خود جلب خواهد کرد. سریال های ترکی در حال حاضر در نوع خود به یک برند موفق تبدیل شده اند و ما در Kunay Film معتقدیم زمان بازگشت سینمای ترکیه به روزهای گذشته فرا رسیده است. به همین دلیل تمرکز ما بر روی فیلم های بلند است. «پسر یک ثروتمند» اولین فیلم تولید شده توسط تیم ما خواهد بود و دوره آماده سازی پروژه های ما که در آن آثار کلاسیک جهانی نیز وجود دارد، با سرعت تمام ادامه دارد.»

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا