سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
سینمای ایران

انصراف کارگردان فیلم «زمانی دیگر» از ادامه اکران در هنر و تجربه

image_13960513628_765432326700

در حالی که این روزهای بحث‌های زیادی در مورد عدم موفقیت گروه هنر و تجربه در اکران فیلم‌های سینمایی مطرح می‌شود، ناهید حسن زاده کارگردان فیلم «زمانی دیگر» از ادامه اکران این فیلم سینمایی در سینماهای هنر و تجربه انصراف داد. حسن زاده شرایط نامناسب اکران این فیلم را دلیل اصلی تصمیم اخیر خود اعلام کرده است.

فیلم «زمانی دیگر» از اواخر تیرماه در سینماهای گروه هنر و تجربه به نمایش درآمد. با گذشت نزدیک به سه هفته از آغاز اکران این فیلم، کارگردان «زمانی دیگر» با انتشار یادداشتی، از ادامه نمایش این فیلم سینمایی در گروه هنر و تجربه انصراف داد.

در بخش‌هایی از یادداشت ناهید حسن زاده آمده است: «برای من جای بسی تاسف دارد در حالیکه برای ساخت فیلم «زمانی دیگر» و آماده کردن آن به منظور  نمایش در سینماهای هنر و تجربه راه های پرفراز و نشیبی را طی کرده ام، ناچار به اتخاذ چنین تصمیمی شوم. باتوجه به  مجموعه شرایط نامناسب اکران، از ادامه نمایش آن در سینماهای هنر و تجربه انصراف داده و به عنوان مالک فیلم نارضایتی خود را از ادامه اکران فیلم اعلام می کنم.»

این کارگردان در پایان می‌نویسد: «در ضمن یادآوری می گردد که از صبح روز چهارشنبه یازدهم مردادماه جاری، فعالیت های تبلیغاتی در همه سطوح از طرف تهیه کنندگان فیلم متوقف گردیده است. باشد که مسئولان هنر و تجربه از اکنون، برنامه های نمایش فیلم را از جدول اکران های خود خارج سازند. انتشار این متن به منظور آگاهی دوستان و علاقه مندانی است که همواره از حامیان فیلم «زمانی دیگر» بوده اند. با آرزوی موفقیت برای تیم هدایتگر سینمای هنر و تجربه»

انصراف کارگردان «زمانی دیگر» از ادامه اکران این فیلم سینمایی در حالی رخ داده که در هفته‌های گذشته برخی از مدیران سینمایی از جمله همایون اسعدیان رییس شورای صنفی نمایش، به شدت از عملکرد گروه هنر و تجربه در جذب مخاطب انتقاد کرد. البته در این میان بسیاری از سینماگران از جمله رخشان بنی اعتماد به دفاع از این گروه سینمایی پرداختند. حال باید دید در ماه‌های آینده چه تصمیماتی در مورد گروه هنر و تجربه گرفته خواهد شد و آیا این گروه سینمایی که از سال 93 فعالیت خود را آغاز کرد، کارش به تعطیلی خواهد کشید؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا