سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
دسته‌بندی نشده

اول قلب هاشونو یکی کردن و حالا هم خونه هاشونو یکی میکنند.

به گزارش نسیم ورد:اسلی انور(asli enver) و مورات بز (morat boz) که به دلیل جشن اسر یننلر (eser yenenler) در اردیبهشت ماه از هم جدا شده بودند 1.5 ماه پیش باهم اشتی کردند و دوباره تصمیم گرفته اند باهم زندگی کنند. بازیگر موفق آسلی انور(asli enver) از دوست پسر خواننده اش مورات بز (morat boz) که 1.5 سال است با وی رابطه دارد جداشده بود و فورا بعد از جدایی به خانه خودش اسباب کشی کرده بود.

 

murat-boz-as-002828XI

 

باید به اطلاع رساند که همان طور که در خبر های قبلیمان نوشته بودیم دلیل جدایی اسلی انور (asli enver) و مورات بز (morat boz) جشن بود که اسر یننلر(eser yeneler)گرفته بود گفته شد بود که مورات بز(morat boz) کل جشن را با باهار جاندان (bahar candan) بوده و خوش گذرانی کرده است زوج باهم به این دلیل قهر کرده بودند ولی زوج 1.5 ماه پیش باهم اشتی کرده اند و اسلی انور(asli enver) دوباره با اصرار های دوست پسرش مورات بز(morat boz) که میگفته لطفا به خونمون برگرد نتونسته تحمل کنه و برگشته به خونشون.

 

murat-boz-as-002829MP

 

اسلی انور(asli enver)و مورات بز(morat boz)دوباره به ویلایی که در کوروچشمه دارند و ماهانه 6 میلیون دلار کرایه میدهند برگشتند. امیدواریم همیشه باهم خوشحال و سلامت باشند.

 

murat-boz-as-002829DH

 باید به اطلاع رسانید که فیلمبرداری های سریالی که اسلی انور(asli enver)تو اون بازی میکنه شروع شده ,و داره خیلی عالی پیش میره . اسلی انور(asli enver)در سریال عروس استانبولی , در حال نقش افرینی میباشد که فصل اول ان پایان یافته بود و الان دارن فصل جدید ان را فیلم برداری میکنن و گفته میشه بازیگرهای جدیدی قراره تو این سریال اضافه بشه .

 

istanbullu-g-000434CC

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن