سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار ورزشی

بازی مهیج هم‌گروهی‌ ایران؛ اسپانیا ۳ پرتغال ۳

تیم‌های پرتغال و اسپانیا از ساعت ۲۲:۳۰ به وقت تهران با این ترکیب به مصاف یکدیگر رفتند.

880x495_cmsv2_a98fb641-d158-58f6-b33e-bb62e95a2489-3182950

فرناندو هیرو سرمربی جدید اسپانیا این ۱۱ مرد را برای مصاف با پرتغال به میدان فرستاد. داوید دخیا، جرارد پیکه، سرخیو راموس، ناچو، یوردی آلبا، سرخیو بوسکتس، کوکه، داوید سیلوا، آندرس اینیستا، ایسکو و دیگو کاستا و سیستم 1-3-2-4 به مصاف تیم پرتغال رفته است.

از سوی دیگر آقای فرناندو سانتوس هم تیمش را به این ترتیب راهی میدان کرده است. روی پاتریسیو، په په، رافائل گریرو، ژوزه فونته، سدریک سوارس، ژوائو موتینیو، برناردو سیلوا، ویلیام کاروالیو، بروتو فرناندس، کریستیانو رونالدو و گونزالو گوئدس.

این دیدار مهیج و تماشایی از همان ابتدا با گل آغاز شد. جایی که کریستیانو رونالدو در دقیقه ۴ از روی نقطه پنالتی دروازه اسپانیا را باز کرد.

اما اسپانیا خیلی زود به بازی برگشت و با گل زیبایی که دیگو کاستا در دقیقه ۲۵ با شوتی زیبا دروازه پرتغال را باز کرد. گلی که البته به نظر می‌رسید پیش از به به ثمر رسیدن با خطا به دست آمده. چرا که دیگو کاستا در هنگام گرفتن توپ با آرنج به صورت په په مدافع پرتغال کوبید و در ادامه با شوتی دیدنی دروازه پرتغال را باز کرد.

در حالیکه بازی با همین نتیجه در نیمه اول در حال اتمام بود یک شوت خوب از کریس رونالدو با اشتباه عجیب دیوید دخه آ دروازبان سرشناس اسپانیا وارد دوازه شد. در حالیکه به نظر می‌رسید دخه آ به راحتی می‌تواند این توپ را مهار کند، توپ در دستانش لیز خورد و به درون دروازه اسپانیا غلتید.

نیمه دوم اما اسپانیا هجومی کار را آغاز کرد و موفق شد بار دیگر به بازی برگردد. آنها در دقیقه ۵۵ با گل دیگو کاستا توانستند یکبار دیگر دروازه پرتغال را باز کنند تا نتیجه بازی ۲-۲ مساوی شود.

اما تنها سه دقیقه بعد اسپانیا بود بار دیگر به گل رسید و موفق شد شکست ۲-۱ را به پیروزی ۳-۲ تبدیل کند. جایی که شوت زیبای ناچو از پشت محوطه جریمه به گوشه دروازه رفت و با برخورد به هر دو تیرک عمودی دروازه به گل سوم ماتادورها تبدیل شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا