سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار سینماسینمای ایران

یک تهیه کننده سینما به فساد اقتصادی در بانک خصوصی متهم است

در حالی که این روزها بازار افشاگری در مورد رابطه مجریان تلویزیون با موسسه‌های مالی و اعتباری داغ شده، روزنامه کیهان در شماره امروز خود، یک تهیه کننده سینما با نام اختصاری «م.ص» را به فساد اقتصادی دردر ی از بانک‌های خصوصی متهم کرد.

image_13970506818_n82769904-72064120

روزناه کیهان در شماره امروز خود نوشت: «سال گذشته بود که روزنامه کیهان فاش کرد که تهیه‌کننده یک فیلم با موضوعی فوتبالی، از متهمان اختلاس از یک بانک خصوصی است. وی برای تطهیر و نمایش چهره‌ای مثبت از خود، تهیه‌کنندگی یک فیلم مرتبط با دفاع مقدس را هم برعهده گرفته بود. سایر رسانه‌ها نیز اخبار تازه‌ای را درباره وی منتشر کردند.

ازجمله اینکه خبرگزاری فارس گزارش داد که «م.ص» متهم به فساد اقتصادی در یکی از بانک‌های خصوصی، با موافقت دایی‌اش که از مدیران ارشد دولت دوازدهم است، بناست به شرکت شستا بپیوندد.

همچنین باشگاه خبرنگاران جوان نیز گزارش داد که این متهم اقتصادی باز هم با حمایت دایی‌اش، در جزیره کیش مامور به تحصیل در مقطع دکترا شده است!»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا