سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه ترکیاخبار مشاهیر ترکی

آیا İrem Derici با قرص لاغر شد؟

به گزارش نسیم ورد؛

İrem Derici که با یک برنامه پخش زند ارتباط تلفنی داشت، چگونگی وزن کم کردنش را توضیح داد.

İrem Derici که طی ده ماه گذشته از نود کیلو به پنجاه کیلو رسیده است، گفت با ورزش و رژیم وزن کم کرده است و از قرص استفاده نکرده است.

0x0-irem-derici-ilacla-mi-zayifladi-1483440531877

İrem Derici که با تلفن با برنامه پخش زنده ارتباط برقرار کرده بود، گفت خیلی ورزش میکنم و بدون غذا خوردن زندگی می کنم و اینجوری لاغر شدم.

İrem Derici در پخش زنده گفت که دیگر وزن کم کردن را ول کرده و دیگه بیشتر از این وزن کم کردن زیاده روی هست و حتی میخاد یکی دو کیلو سنگین تر شود.

650x344-irem-derici-ilacla-mi-zayifladi-1483440506675

İrem Derici که شایعات اینکه او با قرص لاغر شده است را از رسانه ها شنیده بود، به شوخی گفت که اگر یک بار دیگر بگید İrem Derici با قرص لاغر شده میام استدیوی پخش زنده رو سرتون آوار میکنم.

İrem Derici در جواب این شایعات که او با قرص لاغر شده است، گفت تحت کنترل دکتر و متخصص رژیم اقدام به وزن کم کردن کرده است و همه چی تحت کنترل بوده است.

0x0-irem-derici-ilacla-mi-zayifladi-1483440531877

İrem Derici در ادامه گفت که از زمانی که شروع به وزن کم کردن کرده اصلا غذای درست و حسابی نخورده است و فقط برای جلوگیری از ضعف کردن زردآلوخشک میخورده است. بیشتر فقط با سالاد و غذاهای سبک تغذیه میکرده است.

نسیم ورد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا