سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار سینماسینمای ایران

هانیه توسلی به فیلم پیچ تند پیوست

هانیه توسلی به جمع بازیگران فیلم سینمایی «پیچ تند» به کارگردانی سروش صحت اضافه شد.

بنابر اخبار سینمای ایران هانیه توسلی به عنوان جدیدترین بازیگر فیلم سینمایی «پیچ تند» به کارگردانیسروش صحت اضافه شد. فیلمبرداری این فیلم سینمایی در شمال کشور آغاز شده است. محمدرضا تختکشیان نیز تهیه کننده این فیلم سینمایی خواهد بود. «پیچ تند» اولین ساخته‌ی سینمایی سروش صحت خواهد بود. بنابر اخبار، «پیچ تند» نام موقت فیلم است و نام اصلی این فیلم به زودی اعلام خواهد شد. سروش صحت تاکنون سریال‌های «ساختمان پزشکان»، «لیسانسه‌ها» و «پژمان» را ساخته است.

فیلم سینمایی «پیچ تند» علاوه‌بر هانیه توسلی، علی مصفا، جواد عزتی و پژمان جمشیدی را به عنوان بازیگر دارد. هانیه توسلی سابقه بازی در فیلم‌هایی مانند «عصر جمعه»، «غیرمنتظره»، «دهلیز» و «زندگی خصوصی» را دارد. او به زودی با فیلم «ایده اصلی» به سینماها خواهد آمد. علی مصفا نیز سابقه بازی در «پله آخر» و «در دنیای تو ساعت چند است؟» را دارد. جواد عزتی نیز مدتی پیش با فیلم سینمایی «هزارپا» روی پرده سینما بود. پژمان جمشیدی هم پیش از این با سریال «پژمان» با سروش صحت همکاری کرده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا