سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجی

بازیگر فیلم « تنها در خانه » نامش را تغییر داد!

مکالی کالکین ستاره فیلم «تنها در خانه» در اقدامی جالب نام میانی‌اش را تغییر داد.

مکالی کالکین ستاره فیلم کریسمسی «تنها در خانه» در اقدامی جالب نام میانی‌اش را تغییر داد. او برای انتخاب نام میانی خود نظرسنجی میان طرفدارانش برگزار کرده بود.

نام میانی به اسمی گفته می‌شود که پیش از نام‌خانوادگی و پس از نام کوچک می‌آید و در بریتانیا و ایالات متحده آمریکا داشتن نام میانی مرسوم است.

مکالی کالکین که نام میانی‌اش کارسون بود و با نام مکالی کارسون کالکین شناخته می‌شد به تازگی از نام میانی جدید خود رونمایی کرد.

این بازیگر ۳۸ ساله در اوایل ماه دسامبر در وبسایت خود از هوادرانش خواسته بود نام میانی جدیدی برای او انتخاب کنند. کالکین در وبسایتش به حالت شوخی نوشته بود: نام میانی من کم حرف دارد، لری؟اورانژ؟ صادقانه بگویم حتی نمی‌توانم آن را به یاد بیاورم.

بازیگر «تنها در خانه» گفت در طول این چند مدت صدها پیشنهاد برای او فرستاده شده و او از میان آن‌ها پنج نام پیشنهادی را انتخاب کرده است.

این پنج نام میانی عبارتند از مکالی کالکین، Shark Week، کایران (نام کوچک برادر مکالی کالکین)، The McRib Is Back و در نهایت Publicity Stunt.

ابن بازیگر آمریکایی روز ۲۵ دسامبر در صفحه توییتر خود اعلام کرد که در نهایت با رای هوادارانش در میان این گزینه‌ها نام میانی مکالی کالکین برگزیده شد و بدین ترتیب او را از این به بعد باید مکالی مکالی کالکین کالکین خواند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا