سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبارپیشخوان اروپاتوریسم و گردشگریدسته‌بندی نشدهگزارشگوناگونمطالب جالب

این پارک محبوب نیویورک گذشته تاریکی دارد.

Washington Square Park یک مکان عالی است آنجا پارک سگ ، مجریان خیابانی و غذاهای جنوب هند است.این مکان بدون شک نمادی برای شهر نیویورک است. اگرچه آن تاریخچه مخفی در دل دارد. این پارک زمانی قبرستان بود و امروزه هنوز هم می توان هزاران بقایا در زیر آن پیدا کرد.

 زمینی که این پارک الان در آن قرار دارد در اوایل برای کشت و زرع استفاده میشد تا سال 1797 زمانی که شورای شهر آن را خرید.

به گفته کتابخانه نیویورک، این مکان به عنوان مکانی برای اعدامهای عمومی مورد استفاده قرار میگرفت و یک گور مشترک برای مجرمان و افراد فقیری که نتوانستند برای خود تدفین خصوصی داشته باشند.

در همان سالها تب زرد در منهتن شیوع پیدا کرد و اوضاع را بهم ریخت و دچار شدن به این بیماری  باعث کشته شدن هزاران نفر شد و ظرفیت آنجا برای دفن اجساد سرریز شد. آن مکان اولین بار در سال 1826 به عنوان زمین رژه نظامی واشنگتن مورد استفاده قرار گرفت و یک سال بعد به عنوان پارک عمومی بازگشایی شد.

محوطه سازی و ساخت و سازهای خیابانی در میدان و اطراف خانه های آن شروع شد که بعضی از اسکلتها کشف شدند.

با این وجود مانع بازدید و زندگی کردن در آنجا نشد و طی 5 سال ارزش افزوده املاک تا 240 درصد افزایش یافت.

طبق گزارش نیویورک تایمز، در سال 2008 سنگ قبرهای قدیمی  70 ال 80 استخا توسط باستان شناسان که در حال تست کردن خاک بخشی از پارک بودند کشف شد. اجساد که در تابوت نبودند و با احترام دوباره دفن شدند.

تا امروز تخمین شده است بیشتر از 20000 جسد در زیر چمنها و سیمانها دفن شدند و باور اینکه احتمالا آنجا خالی از سکنه شود آسان است.

حالا شما تاریخ تاریک این  پارک نمادین نیویورک را میدونید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا