سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخباراخبار رسانه خارجیاخبار رسانه و تلویزیوناخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپامجله سریال و تلویزیون

اوکی!بلاخره ما فهمیدیم که ” آناتومی گری ” چجوری شرایط همه گیری ویروس کرونا را اداره خواهد کرد؟؟

با وجود نمایش این سریال در هر فصل پاییز و  مکث الان آن به دلیل همه گیر شدن کروناویروس ، طرفداران آناتومی گری ناامید شده اند  و می خواهند  بدانند که پزشکان مورد علاقه شان چطور این بحران فعلی را مدیریت خواهند کرد.خوشبختانه ، ما جواب بعضی از این سوالها را گرفتیم. کریستا ورنوف Showrunner این هفته در مورد آن صحبت کرد. به نظر می رسد که گری اسلون با همه گیری COVID-19  ادامه خواهد داد. 

ورنوف در میزگردی که توسط آکادمی تلویزیون برگزار می شود گفت: “هیچ راهی برای این سریال طولانی مدت پزشکی وجود ندارد.”

در حالی که در حال حاضر شرایط برای فیلمبرداری این نمایش ایمن نیست ،شورانرها در حال حاضر در این بخش بر روی داستان کار می کنند.  این شامل صحبت کردن با پزشکان واقعی در مورد تجربیات آنها در شرایط الان در خط مقدم است.

او گفت: “هر سال ، پزشکانی می آیند و داستانهایشان را برای ما می گویند ، و معمولاً آنها جالبترین یا دیوانه کننده ترین داستان های خودشان را می گویند. امسال ، این داستانها بیشتر درباره درمان است. ” “پزشکان وارد می شوند و ما اولین افرادی هستیم که آنها در مورد این نوع تجربیاتی که دارند با ما  صحبت می کنند. آنها به معنای واقعی کلمه شوک می شوند  و سعی می کنند گریه نکنند ، آنها پژمرده هستند ، و در مورد شرایط الان  صحبت می کنند که  مانند جنگ است – جنگی که برای آنها آموزش ندیده اند و درمانی ندارد.  او افزود: من احساس می کنم سریال ما یک فرصتی است و  برای گفتن داستانهای آنها مسئولیت دارد. “

و عجیب اینه که ، در حالی که طرفداران همیشه از شخصیت دکتر اوون هانت  متنفر بودند ، اما ورنوف گفت که او در داستان که برای این فصل ارائه می شود بسیار  نقش حیاتی دارد. تجربه او در ارتش باعث می شود که  او در اینجا صلاحیت خاصی داشته باشد. 

ورنوف گفت: “این یکی از صحبت های بزرگ ما درباره اوون بوده است ،  او واقعاً برای این کار آموزش دیده است به گونه ای که اکثر پزشکان دیگر اینگونه نیستند.”

خوب ، بنابراین ، هنوز هم یک “TBD” بزرگ وجود دارد که Grey’s قادر خواهد بود تولید را از سر بگیرد و اپیزودهایی را به صفحه های تلویزیون شما ارائه بدهد. 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا