سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه و تلویزیونپیشخوان اروپامجله سریال و تلویزیون

The Boys:فصل سوم، Jensen Ackles بازیگر (Supernatural) به سریال شبکه آمازون پیوست.

 

 The Boys فصل دومش در ماه آینده منتشر میشود ، اما گویا قرار است فصل سوم این سریال ابرقهرمانی با بازیگران جدید ساخته شود. جانسن آکلز به این سریال می پیوندد. او در حال حاضر در فصل آخر Supernatural مشغول است که در ماه اکتبر در CW پخش خواهد شد.

آمازون در یک بیانیه مطبوعاتی اطلاعات بیشتری درباره بازیگران ارائه داد.

“Amazon Prime Video اعلام کرده است که Jensen Ackles  (ماوراء طبیعی) به جمع بازیگران سریال The Boys برای فصل سوم می پیوندد. Ackles نقش Soldier Boy را به تصویر می کشد که پس از نبرد در جنگ جهانی دوم ، به اولین شخصیت مشهور در فرهنگ آمریکایی برای دهه ها تبدیل شد.

تهیه کننده The Boys “اریک کریپکه” اظهار داشت ، “وقتی کودک بودم ، یک رویای دیوانه کننده و غیرممکن داشتم و آن هم کار کردن با جنسن آکلز بود. خوشحالم که می گویم این رویا به حقیقت پیوست. جنسن یک بازیگر شگفت انگیز است ، یک آدم خیلی خوب و من او را برادر خودم می دانم. به عنوان Soldier Boy اولین ابرقهرمان که طنز را به همراه خطر به ارمغان می آورد. بیصبرانه منتظر بودم تا کنار او قرار بگیرم.

 فصل 2 از جمعه 4 سپتامبر با پخش قسمتهای جدید هفتگی تا 9 اکتبر به نمایش درمی آید. “

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا